reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

golimek nie znam sytuacji, a chyba coś kiedyś musiałaś pisać o sobie, ale mnie jeszcze w tedy nie było na forum. Dziadek jakieś dochody posiada, jest to twój dziadek, więc jak sobie nie będziesz dawać rady to są domy spokojnej starości. U nas patrzy się na nie źle, ale są już takie gdzie ludzie są w miarę zadowoleni. Czasem dla ludzi chorych to jest nawet lepsze. Może mnie zbąbardujecie za taki pomysł, ale ja na starość nie chcę być ciężarem dla dzieci i wnuków i sama pójdę do takiego domu.
Nathalie może twój mąż może wynająć jakiś pokój w hotelu, motelu na parę dni. Jak będzie już na miejscu to poszuka jakiegoś pokoju. Nie jest to napewno najtańsze rozwiązanie, ale może jakieś.
-j- chodziło o mnie?? jestem i żyje, tylko odpoczywam, dwa dni byłam w pracy po 10h i mnie to wykończyło, poza tym ja od ładnych parę tygodni mam pobódki w nocy i nie śpię po 2-3h i to mnie też wykończyło, bo wstawałam o 6 rano a kładłam się o 11-12
 
reklama
hej babki:-D
Ja niedawno wróciłam od lekarza ....kupiłam sobie w sklepie lukozadę w butelce( napój energetyzujący z glukozą) i ze smakiem wypiłam:tak:..więc jak test to tylko w Irlandii...współczuję Wam picie w Polsce....chociaż jedna fajna rzecz tutaj;-);-);-)

Ojjjjj libido u mnie masakra..a i mężuś nie ma najlepszego ..kiedy widzi jak maleństwo przewraca się w brzuchu ..jakoś ochota na seks przechodzi i ja mam tak samo:-(
Oby wszystko wróciło do normy po połogu:-D:-D:-D

Strasznie cera mi sie popsuła od jakiś 10 dni ..mam takie małe czerwone krosteczki na polikach i trochę na czole..ale to nie są pryszcze:baffled:.... w tamtej ciaży byłam "śliczna":zawstydzona/y::-) może będzie córka bo brzydnę hihihi:-p???
A jak u was wyglądają buźki?

Te które były u lekarza garatuluję zdrowych maleństw:-D ( zapomniałam kto dokładnie:)
golimku oby dziadzio był sprawny i o własnych siłach sobie radził jeszcze ;-)
emkamku ja kupiłam teraz krem w boots-ie firmy Simple do skóry wrażliwej..oby coś pomogło:sorry2:....
czarna ja jak idę to często łapie mnie kolka z prawej strony(kłucie ) może masz coś podobnego? albo po prostu nasze więzadła się naciągają i stąd takie uczucie..to normalne na tym etapie ..na pewno będzie dobrze;-):-D

No i buziaki dla pozostałych mamusiek:-D
 
Ostatnia edycja:
Golimku bardzo Ci współczuję sama to przechodziłam z moją babcią. Zawsze była złośliwa,ale czym wieku jej przybywało tym bardziej nie dawałyśmy sobie z mamą z nią rady. Bardzo ją kochałam, ale niestety starość obeszła się z nią okrutnie, nie poznawała ludzi, uciekała z domu itp. Jesteś naprawdę dzielna, że wzięłaś na siebie taki obowiązek. Moja babcia zmarła 1,5 roku temu i staram się pamiętać tylko dobre chwile:-)
Postrzałka Twoja babcia jak moja teściowa też mam jej dosyć ciągle się do wszystkiego wtrąca, nawet dziś się czepiała, że piorę i piorę i co to będzie jak dziecko się pojawi zajadę pralkę. Wkurzyłam się i powiedziałam bez namysłu, że moja pralka jak się zepsuje kupię nową. Obraziła się i focha strzeliła jak to ona i mam ja z głowy do rana hihi.

Co do seksu to u mnie bywa różnie, są dni, że mam ochotę ,a są dni że marzę o spanku i jedzonku. Czasami mnie denerwuje mój M jak zaczyna mówić, że już dawno nic, a ja wtedy jak dawno tydzień to dawno ciesz się, że wogóle, bo nasza znajoma ma zakaz od początku ciąży i co jej chłopek ma zrobić. I wtedy mam spokój i przywracam go do porządku. :-D
 
golimek współczuje problemów z dziadkiem ale mam nadzieje że jednak wszystko dobrze się ułoży
lajfik z moją buźką od samego początku same problemy i najgorsze jest to że nic mi nie pomaga:(:( wyglądam jakbym dojrzewała ale dla dzidzi przetrwam wszystko
 
aga ja też na starość nie chciałabym być ciężarem dla kogoś i myśle w tym temacie tak jak ty. Jak na ten czas moje rozumowanie jest takie że "oddam" się do jakiegoś domu spokojnej starości. nie wiem...moze z wiekiem takie myślenie się zmienia. ale co tam. daaaaaleko jeszcze do tych czasów :rofl2:
lajfik ja tymczasem mam cerę na twarzy jak pupa niemowlaka. no po prostu zero jakiegokolwiek syfka. nic. i oby tak dalej. w pierwszym trymestrze nie powiem było kiepsko.
No nic. wyleżałam sie cały dzień. czas wyjść z domu. mamy spotkanie klasowe z liceum :) znowu przyjdzie garstka ale i tak fajnie :) no i coś się zje:happy2:
 
golimek takie problemy ze starszymi ludźmi niestety się zdarzają twój tato powinien Cię odciążyć zwłaszcza że maleństwo w drodze....
dziewczyny co do libido nie narzekam kiedy tylko mamy ochotę to kochamy się z mężusiem, boję się jak to będzie po urodzeniu...niewyspanie i brak chęci...
co do cery to tez same plusy poprawiła się i nie wyskakuja żadne niespodzianki które wcześniej zdarzały się i to dosyć regularnie..
 
Postrzałka mi przeszła ochota w pierwszej ciązy i po wcale nie było lepiej, raz, że miałam opory przy dziecku (miała łóżeczko u nas w sypialni) to jeszcze teściowa była przez 8 miesięcy u nas... no i w ogóle tak się skoncentrowałam na dziecku, że mąż poszedł nieco w odstawkę. ;) Dopiero tutaj w UK jest lepiej, bo jestem wyluzowana i wypoczeta (zazwyczaj) i niczym się nie martwię (zazwyczaj, hehe, bo teraz akurat mamy za dużo problemów).

Myślę, że i te obawy są normalne, nie wiemy jak się sprawdzimy w nowej roli. Tez się bałam strasznie jak to bedzie, nie mogłam sobie tego wyobrazić, a teraz uważam, ze jestem bardzo dobra mamą, mam fajny kontakt z córeczką, ona jest bardziej boska niż mogłabym przypuszczac w najśmielszych marzeniach :))) Macierzyństwo to chyba jedyna rzecz, z której jestem od początku do końca z siebie zadowolona. :) Jestem pewna, że i Ty i wszystkie lutóweczki sie tez super sprawdzą w nowej roli :)))))))

Golimek tak trzymaj, nie daj się. ;)

Aga jedna doba w najbardziej gównianym hotelu kosztuje 50 funtów, jak nie więcej w tym regionie. :/ A niełatwo niestety wynając pokój na 3 tygodnie, każdy odmawia, choć ma wolne pokoje, chcą kogoś na dłużej :(((

Ja już jestem po wizycie u połoznej. Fajnie sobie pogadałyśmy, odpowiedziała mi na wszystkie nurtujące mnie pytania w związku z przeprowadzką i ciążą. Posłuchałam serduszka, ona wymacała dzieciaczka i powiedziała, że kawałek ciałka tam już jest :) No i to w sumie wszystko. Acha, dzwoniłam tez do nas do pracy do działu kadr z zapytaniem o macierzyński i babka mi powiedziała, ze mam napisac do niej list z tym zapytaniem i ona mi odpowie w ten sam sposób... Niezła paranoja w tym kraju, ale dobra, moze się kiedyś przyzwyczaję, hehehe.
 
Elunia, o libido po urodzeniu się nie martw, ono kiedyś wraca:-) U mnie nawet bardzo szybko, mimo ogromnego zmęczenia.
Dziewczyny jaka aż taka dobra nie jestem. Mieszkam z dziadkiem, ponieważ połowę domu przepisała mi moja babcia ukochana babcia. Nie sądziłam, że tak ciężko będzie z nim mieszkać. Na początku się staram, prałam mu, obiadki robiłam, ale on mnie traktował jak głupią gęś i swoją służącą i się zbuntowałam. Do tego o każdy grosz się wykłuca i podbiera nam jedzenie. Czasami jest mi go żal, wiadomo nikomu się źle nie życzy, ale zawsze zrobi coś, że się wściekne i już mi go nie jest żal.
Ale Wam dzisiaj namarudziłam, przepraszam. Tylko nie mam z kim pogadać. Jedyna opcja to mąż, ale on nigdy nie umie mnie pocieszyć, wręcz odwrotnie.
 
aga221122 Zartujesz, że pracujesz po 10 godzin i to wytrzymujesz <wow> ZAZDROSZCZĘ CI!!!!!!!!!!
JA przejdę się 15 min i już mam bóle podbrzusza i twardnienie :-( a musze codziennie jezdzic na uczelnie ok. 1h ;/ wrrrrrrrrr niewiem czy to wszystko wytrzymam, studia, praca magisterska i te okropne dojazdy. A szyjkę mam już delikatnie skróconą :(
 
reklama
Do góry