reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Tak to jest z tymi teściowymi. Moja jest zbyt opiekuńcza. O wszystkm chce nam przypominać. Np. Przed cywilnym, kupiłam sobie na tą okazję sukienkę, która wymagała paru poprawek. Miesiąc mnie męczyła pytaniami (co tydzień) czy już ją zrobiłam :wściekła/y:. Albo jak dała mi fasolkę. To potem co chwila miałam pytania. To było 3 miesiące temu i do tej pory jej nie zrobiłam hehe. Czasami to już jest męczące i wolimy z mężem za dużo jej nie mówić, żeby nas potem nie męczyła :cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
wydaje mi się, że najbardziej narzekamy na teściową, teścia dlatego, że nie możemy, a bardziej uważamy, że nie wypada im zwracać uwagi, sprzeciwiać się, czasem podnieść głos. Do swoich rodziców nie mamy takiego dystansu i jest nam z nimi lepiej. A teściowe kochają swoich syneczków nad życie (ja pewno taka sama będę za kilkanaście lat:-D:-D:-D:-D) i boją się czy my im dogadzamy tak jak one to robiły. No i konflikty z tego tytułu. A z drugiej strony to niech każda zapyta się samą siebie: czy nie jesteście o tą teściową zazdrosne? Czy wasz mąż/przyszły mąż nie powinien rzucić całego obecnego życia dla was? A co by było gdyby to oni, nasi mężowie kazaliby nam rzucać naszą matkę, ojca?
milenka fajne uczucie poczuć aliena w sobie:-D:-D:-D:-D. A spróbuj maleństwo wymacać palcami, troszkę trzeba nagniatać brzuszek. Mi się w sobotę Juniora udało wymacać, to było coś:-D:-D:-D:-D. Pierwszy raz dotykałam swoje dziecko, no i M też miał szansę tego doświadczyć:-):-):-), ale był szczęśliwy
 
Ostatnia edycja:
Milenka jadłam te czipsy w sobote...rewelacja :)
moja kruszynka tak kooopie, mąż dziś tak samo jak narzeczony antar dostaał dziś kopniaka w twarz :D czuję też niuńcie na stojąco i czasem stoję sobie a tu nagle BACH sciagam portki w dół, a tu brzuch krzywy i na samym dole na lini łona wystaje jakaś część ciała i czuje straszny dyskompfort fizyczny :D
 
Wow, ale masz już brzucholek. Wielki i jaki okrągly, śliczny!!!
Co do menu to my urządzamy w restauracji w sali na 35 osób( najbliższa rodzina i świadkowie)i będą dwie przystawki, zupa, druga danie, deser i tort. i miejsce do tańczenia. Potrwa to z 5 godzin.. Wydaje mi się że taka zupka, albo właśnie barszczyk z krokietami lub uszkami to dobry pomysł.
 
milenka bardzo ładny brzuszek
Teraz musisz poczekać na dostęp od moderatora. A jak wchodzisz na forum główne babyboom i zjeżdżasz na dół i tam jest album rodzinny i też nie masz tam aktywnego?
 
dziewczyny mam pytanie czy można brać na ból gardł strepsils?? Bo mnie doskwiera ból gardła a tu mogę dostac tylko strepsils do ssana.
 
reklama
A wiecie z czym się spotkałam w naszej aptece? Babka powiedziała mi, że ten cytrynowo-miodowy jest na receptę, więc wykupiłam zwykły, bo ona stwierdziła że właśnie taki jest dla kobiet w ciąży.Ogólnie strepsils jest bardzo dobry, szybko po nim przechodzi ból gardziołka.
 
Do góry