reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Elwis zmieniaj gina jezeli Ci nie pasuje i masz taka mozliwosc. Ja swojej w koncu nie zmienilam i okazalo sie, ze jest spoko. Z poczatku byla troche szorstka, ale juz jest zupelnie inaczej.

Milenka nie przejmuj sie, a przynajmniej nie bierz do bani, bo zwariujesz. Dobrze napisala Aga, z tesciowymi chodzi wlasnie o te emocje, ktorych puscic po prostu czasami nie wypada. I walcz o swoje od poczatku (tzn mow co Ci lezy na sercu, bo potem bedzie ciezko z tego wyjsc).

My dzisiaj idziemy na wizyte. Mam nadzieje, ze wszystko OK.

AAA...dzisiaj dzien chlopaka :))
 
reklama
no i ja się znowu melduję..wszystkie posty nadrobione:) ja już się trochę podleczyłam:)zdrówka życzę przeziębionym..a ja byłam wczoraj u ginki..potwierdziła, że dziewczynka:tak:z czego bardzo się cieszę:) w ogóle ciąża przebiega MEGA prawidłowo, ciśnienie, badania wszystko książkowo:)ale moja waga mnie śmieszy..od ostatniej wizyty przytyłam UWAGA 200gram :-D hehe..czyli od
początku ciąży 1kg 700gram:)hehe..ale ginka powiedziała, że nie ma się co martwic..widocznie tylko dzidzia rośnie a mi nie przybywa dodatkowych kilogramów z czego bardzo się cieszę..najważniejsze, że brzucho rośnie:) tak bym chciała wstawic Wam tą fotkę, ale na męża czekac muszę..na szczęście już niedługo:) nowe mieszkanko mam już prawie urządzone..przed chwilką przywieźli mi sofę do salonu..jeszcze jutro ława i można robic imprezki:) teraz będę już częściej zaglądac i się udzielac..obiecuję;-)
milenkaaa super ten Twój brzusio:)
 
Hej Dziewczyny :-)

Tort juz zamowiony, taki duuuzy malinowy na bitej smietanie w ksztalcie serca:-p juz najchetniej sama bym go zjadla. Za chwile ruszam z moja mamuska na zakupy, zeby miec juz czesc z glowy. Jutro fryzjer, musze sie ladnie obciac i zlikwodowac w koncu te moje potworne odrosty:zawstydzona/y: Troszke sie zapuscilam w czasie ciazy, ale wszystko da sie nadrobic:tak: I sobie postanowilam ze sie nikim przejmowac nie bede, to ja i moj Marek jestesmy w tym dniu najwazniejsi i tylko to sie liczy.

Pisalam juz do megusek, mam nadzieje, ze w koncu bede miala dostep do naszego albumu, bo po slubie bym chciala wam pokazac kilka zdjec :-)

Milego dnia dla Was i brzuszków :happy2:
 
Czesc dziewczyny!!

Mam pytanko czy boli was czasem podbrzusze bo mnie tak najbardziej po bokach w okolicy jajnikow. Nie ma znaczenia czy stoje czy leze :no: To trwa u mnie od 2-3 dni po kilkanascie sekund dzis jeszcze nie zlapalo mnie ale sie troche martwie :-( do lekarza ide dopiero w poniedzialek
Wiecie wczesniej czulam maluszka tylko w podbrzuszu a od jakiegos czasu czuje kopniaczki juz powyzej pepka :happy2:
Jakas dziewczyna pisała ze z jej piersi leci przezroczysty plyn Kochana ja juz tak mam od 3 tyg co noc mi pocieknie :-ppolozna mi powiedziala ze jak najbardziej to jest normalne. Nasze piersi przygotowuja sie do produkcji pokarmu.
Dzis sie obudziłam z katarem :wściekła/y:maz przed chwila dzwonil ze sie zwalnia bo go cos rozklada :-(
 
Ja sie ostatnio pytalam ginki o te bole...wszelkie bole, klocia w okolicach jajnikow nie sa grozne. Jezeli pojawia sie bol jak na miesiaczke wtedy powinien byc to sygnal do zgloszenia sie do lekarza.
 
Ewelinko gratuluję zwarcia i szybkiego uporania sie z remontem. No to teraz zwalam sie do ciebie na soczek ^ ^.Ale ci zazdroszczę tej dziewuszki. Ja nadal nie wiem co i jak

Milenko zostaw cos dla nas:-D. Takie podejście do życia bardzo mi się podoba. Trzym tak dalej.

Magduś to mnie zaczeło cieknąć, ale wtedy gdy mocno naciskam. A z pierwszym dzidziolem miałam tak jak ty, ciekło ze mnie jak z krowy od samego początku.Co do kłucia , to i mnie sie to jeszcze zdarza gdy się np. zależę w jednym miejscu dłużej. Nawet w nocy budzi mnie ból.To wina jakis wiązadeł podtrzymujących macicę.
 
Dziewczyny świętujecie Dzień Chłopaka?Bo ja kupiłam ptasie mleczko, ale nie oparłam się pokusie niespróbowania czy oby napewno jest dobre. I tak we trójke zjedliśmy prezent dla tatusia.W sumie to w czwórkę.:-D:-D. Ale tatuś wybaczy.On bardzo skromny jest i napewno ucieszy się , że nam smakowało. :-D.
 
-j- ale mnie rozbawilas tym prezentem :-D

Leze cały dzien i czasem czuje taki bol w dole teraz to mi sie wydaje ze to bol taki własnie jak na okres :-( pokazal sie biały, gęsty śluz buuuuuu martwie sie nie mam nospy ale mam magnez i tak sie zastanawiam czy go brac :confused: na szczescie czuje jak dzidzia sie rusza i to mnie jeszcze uspakaja.
 
reklama
Do góry