reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
ja byłam dziś z synem w przedszkolu, na dniu otwartym. Kuba szalał tam dwie godziny i wcale mu nie byłam potrzebna :-)
potem pojechaliśmy obejrzeć prawdziwe niedźwiedzie przy zoo, a potem nieprawdziwe ;-) niedźwiedzie przy zamku królewskim :-)
niesamowite wrażenie!!!
moze jakieś foto wstawię :-)
a najlepiej jak założę nowy wątek na fotki :-)
 
Anik, Dorotko fajnie, że do nas dołączyłyście! :tak: I przy okazji najszczersze gratulacje! :happy:

Antar będę trzymać za Ciebie kciuki podczas jutrzejszego usg. ;-)
Szkoda, że na rodzinę liczyć nie możesz, dobrze, że masz przyjaciół, na których możesz polegać, no i pieski (jakiej rasy?). Wytarmoś je ode mnie, pieski, nie przyjaciół rzecz jasna. :-D

Elwis fajny pomysł z nowym wątkiem. Może wieczorkiem tez coś tam dodam. ;-) Jak się już wszystkie zadomowimy będziemy mogły poprosic Anięslu o przeniesienie galeryjki do albumów rodzinnych i ukrycie jej tak, żeby nikt prócz nas nie mógł oglądać naszych zdjęć. ;-)
Hehe, tak to jest z tym przedszkolem, jak dziecko się dobrze bawi to nam troszkę przykro, że ma nas w nosie, za tojak płacze to przezywamy, że źle się aklimatyzuje. :laugh2: Moja Inga na początku bardzo przeżywała jak ją zostawiałam w żłobku, fakt, że miała wtedy 1,5 roczku i nie znała języka, a teraz?! Małpeczka nie chce do mnie przyjśc jak ją odbieram i ucieka mi! Tak się tam dobrze bawi, hahaha. :-D
 
...
Ja dziś przeżyłam koszmar . Chwilę po tym jak wstałam na bieliźnie zauważyłam Krew:szok::szok::szok: i po sekundzie odpłynęłam w stan nieważkości - zemdlałam . Tak bardzo się przeraziłam że to znów to samo co przeżyłam w lipcu ubiegłego roku-poronienie. Na szczęście jestem już po wizycie u mojego gina i na razie jest ok. Mam brać Luteinę 3razy2 dopochwowo . Następna wizyta 1 lipca . Tak strasznie się boję żeby znów nie poronić . Bardzo Was proszę potrzymajcie kciuki za mnie choć przez chwilkę . Buziaki dla wszystkich :-) pa pa

będę mocno kciuki trzymać!!!!!!
 
...
Elwis fajny pomysł z nowym wątkiem. Może wieczorkiem tez coś tam dodam. ;-) Jak się już wszystkie zadomowimy będziemy mogły poprosic Anięslu o przeniesienie galeryjki do albumów rodzinnych i ukrycie jej tak, żeby nikt prócz nas nie mógł oglądać naszych zdjęć. ;-)
...

też o tym myślałam, koniecznie trzeba tak zrobić!!!
 
Dzięki za miłe przyjęcie... :-)
Antar trzymam kciuki za usg i oczywiście fotkę chcemy od razu :tak:
Asus za Ciebie też trzymam kciuki dla pocieszenia dodam że tydzień temu dostałam lekkie plamienie, a ponieważ już raz poroniłam wpadłam w panikę. Na szczęście leżenie + duphaston 3x dziennie dały takie efekty że teraz jest już czysto, ale gib kazał leżeć do soboty więc słucham go. Dodatkowo w sobotę jak byłam na kontroli i widziałam piękne maleńkie bijące serduszko. Także dużo leż i stosuj się do rad gina a będzie dobrze.


A co Wy na to żeby zrobić galerię zdjęć usg i brzuszków tylko i wyłącznie ale tak żeby tych zdjęć tam nie komentować?? Same fotki
 
Ostatnia edycja:
Co do galeryjki to super pomysł, żeby były tam tylko zdjęcia i żebyśmy komentowały je gdzie indziej, czy to na wątku głównym czy też w osobnym "komentarze do zdjęć". Chętnie też pochwalę się zdjęciami z usg, chociaż z brzuszkiem to może się wstrzymam aż galeryjka będzie zamknięta, bo siem wstydzem. :-p
Asus rany!!! To się strachu najadłaś! :szok: Dobrze, że sytuacja opanowana! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoją fasolkę. :tak:
 
reklama
Ah i mam dwa cudowne pieski, które również nigdy mnie nie opuszczą

Trzymaj sie kobitko, i mysl pozytywnie ;-), bedzie dobrze, z facetem czy bez. A , tez ma dwa duze psy, czarne teriery, do tej pory to one byly moimi oczkami w glowie.
Witam wszystkie nowe mamusie :-)
 
Do góry