reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Joluś -wracaj do nas szybciutko!! buziaki dla Niko - mistrzostwo z tą bezpieluchowością... u nas teoria opanowana na 6 ale w praktyce pała!!;(

Zapmarta - no, to wyprawkę już masz- jeśli to drugi chłopczyk :):)
 
reklama
Kobiety, na początku pozdrawiam :) Brzuchate i jeszcze nie oraz te co o większym brzuszku z fasolką wcaaale nie myślą ;)

U nas jest ok. Zdrowi jesteśmy (fizycznie) Niki rozgadana, mówi np" nie ma pić już" jak wypije ktoś albo ona to co było mu dane. Najfajniejsze słowo to wyraźnie mówione "hipopotam" - podłapała od Kuby :) O nocniku nie myślimy, bo chcę ją uczyć tak jak Kubę wg tej książki
tn_2107_jakkorzystaznocniczka_1231182193.jpg

Szybko i skutecznie :) A my teraz na walizkach i nie jest to najlepszy czas.
 
Witam stare koleżanki nie wiem czy mnie pamiętacie, dwa lata temu chodziłam z wami w ciąży, niestety mnie się wtedy nie udało. Teraz już mam swoje małe szczęście:laugh2: Tak z ciekawości zajrzałam co tam u was słychać i widzę dużo zmian. Pozdrawiam i życzę zdrówka:tak:
 
Niunia - pamietamy !!! ja Cię kiedyś wytropiłam i pisałam dziewczynom, że Wam się udało:zawstydzona/y::-):-) cieszymy się z Tobą i zapraszamy jak najczęściej :tak::tak::tak:

Megusku - masz tę książkę w wersji na kompa??? bo u nas dramat jak pieron w tym temacie:-:)-(
 
Megusku, to i ja bym prosiła o wersję komputerową jeśli masz, bo u nas niby postępy są, ale malutkie. A do marca chciałabym się choć z tym tematem uporać.
Niunia pozdrawiam serdecznie i gratuluję szczęścia :-)
 
Martussa, no niestety jeśli chodzi o wyprawkę to mam pecha: wózek mi ukradziono, ciuszki oddane.

Teraz zdobywam wszystko po koleżankach, którym oddałam ciuszki. Fotelik -nosidło pożyczy mi sąsiadka. Wózka głębokiego nie mam. Wolałabym nie kupować, bo mam dwie spacerówki i parasolkę, więc po co mi kolejny wózek. Liczę, że pożyczę sobie głęboki na te kilka m-cy...

Mam łóżeczko, w którym Karol nie przespał ani jednej nocy, więc zawsze coś jest...:tak:
 
Witajcie mamuski

Wpadłam poczytać Was troszeczkę, ale mezol właśnie wrocił= muszę kończyć..hmmm to se popisałam, papatki mamcie
:-(;-)
Joluś= tęskno mi było, brawa dla Twojego faceta, jestem w wielkim szoku z tym nocnikowaniem u Was [ choć mama twierdzi ze ja rwałam tetre z gatków juz na roczek:dry:generalnie nie ciągne tematu, bo nie pamiętam:dry:;-):-D:-D:-D
Niunia= bardzo mocno Ci gratuluje dziecięcia, odwiedzaj nas częściej
Meg - witaj
brzuchatki= buziaki dla Was
Julek = odezwijcie sie, bo mi po głowie chodzicie i w końcu " gniazdo " wydepczecie na czubku ;-):-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie ponownie,

Miki - oto jestesmy i my, u nas w miare. Gratuluje nowej pracy! A co do Julianka, to ma sie dobrze, zrobil sie z niego maly urwisek, no i przed 2 tygodniami wzial ostatnia dawke chemii doustnej. Teraz generalnie ma byc przerwa na czas nieokreslony. Ale jak bedzie to jeszcze sie okaze. 27-go chca mu zrobic tomografie i usg i zdecydowac co z nami dalej bedzie. Bo to cholerne ukrwienie, o ktorym Wam pisalam, nadal jest widoczne i spedza mi sen z powiek.

Niunia - bardzo sie ciesze, ze Wam sie udalo i macie sliczna coreczke!

Zapmarta - no to bedzie kolejny synek. Slicznie! Na dziewczynke przyjdzie jeszcze czas, jak to mowia do 3 razy sztuka...;-)

Agniesia, Maran-atha - a jak Wy sie czujecie?

Dziewczyny, ja Was z tym nocnikowaniem naprawde podziwiam za upor i wytrwalosc. My zdecydowanie czekamy na nastepny rok, jak Julianek bedzie wiekszy i bardziej rozumial o co w tym wszystkim chodzi. Wtedy w mig sie nauczy, tak jak Flavia, bo teraz to tylko zabawa.

Megusek - a Wy juz przeprowadzacie sie na nowe smiecie?
 
Do góry