reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Miki - super!!! gratulacje i powodzenia!!!

moja dosć częsta konwersacja z moją córką, kiedy jej się uda powiedzieć coś nowego albo całym zdaniem, brzmi tak:

-"Haniu, a Ty nie jesteś za mądra?"
-"NIE!!" :-D:-D

:-D:-D:-D genialne!
u nas za to jest tak:
-Mateuszku, jesteś grzecznym chłopczykiem?
-Nie! :-D:-D

zapmarta dokładnie, do trzech razy sztuka;-)

ja przez ostatni tydzień byłam odcięta od świata, byliśmy na wsi u babci męża, remonty itp. :dry: jak wypiorę te wszystkie brudne ciuszki małego pomocnika taty to będę powoli nadrabiać forum:-p
 
reklama
Aniuś, czyli zdecydowaliście się na przeprowadzkę?
Mamoflavii trzymamy kciuki aby wszystko szło po Waszej myśli, a Julianek mógł cieszyć się życiem dziecięcym bez przerw na leczenie.
Ja czuję się dość dobrze, choć od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze. Myślę jednak, że to rozciągają się więzadła, ale wszystko sprawdzimy jutro na wizycie.
 
Agniesiu powiem Ci, że ja i Matik się nigdzie nie przeprowadzamy... wystarczyło mi, że przez ostatni tydzień codziennie widziałam teściową i się trochę nasłuchałam na swój temat. i ja dziękuję, więcej nie chcę:dry: niech mężuś decyduje kto jest dla niego ważniejszy... może robię największą głupotę w swoim życiu, ale nie pójdę tam.
 
A moja matulka wylądowała dziś w szpitalu ze wstrząsem anafilaktycznym po antybiotyku... już jest chyba dobrze, ale dopiero jutro dorwę jakiegoś medyka i dowiem się co i jak, musiała zostać na obserwacji... wszyscy najedliśmy się strachu nie na żarty... Hanana od niedzieli z katarem walczy, mnie też coś rozkłada... pogrom. :-(bajuuuu...
 
marta dużo zdrówka dla Hanki, moja Iga też chorowała i dostała antybiotyk tydzień go brała teraz już lepiej miała zapalenie silne gardla 4 dni gorączka ok 39 stopni, wiązało się to z wychodzącymi trójkami, wyszły wkoncu wszystkie, teraz tylko 5-ki ale troszkę przerwy mam nadzieję ze w tym zabkowaniu bedzie,
 
reklama
Do góry