reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
Dziewczyny a co do roczku, strasznie gryzę się jak to urządzić...może Wy coś podpowiecie.
Zrobić to tak:
- impreza z alkoholem, sałatkami, przekąskami, plus oczywiście tort,
-impreza samo ciasto, tort i kawa
- a może ciasto, tort, kawa, szampan i ewentualnie jakieś zakąski?

Co podać do jedzenia na taki roczek. Obiadu nie będziemy robić na pewno.
 
Martussa i ja zobiłam, mimo że już starucha jestem ;)
larkaa i ja się nad tym zastanawiam. I chyba zrobię na słodko - tort, ciast, owoce, do tego szampan, wino i kawa.
 
Agniesiu- e tam staruchaaa :-):-) Dziękuję, jak tak dalej pójdzie, to badania zrobią się w 24 godziny!!:-D

Larkaa- no ja w obiad też nie będę sie bawic, a że chrzestny Hanki to lubi sobie wódeczkę wypić, teść i drugi brat męża też mu chętnie pomogą;-)- to oprócz ciast i wina dla kobiet muszę i zimną płytę zrobić.. choć pijaństwa nie przewiduję! w końcu napoje stawia jubilatka, więc powinno być mleczko:-D
 
To ja jeszcze mam pytanie na ile osób robicie :p
bo muszę zrobić na min. 14 + 3 dzieci z Kaliną razem, a max. 21+3.
I nie wiem czy zrobić jedną imprezę czy dwie :| ale co jak dwie to dwa torty? bezsensu...
 
pbg tez mamy niektore ciuszki George ;-) uwielbiam ta firme :-)

habcia ;-) trzeba sie tam dobrze naszukac, to prawda, ja spedzilam z pol godziny szukajac tych bodziakow ale bylo warto. Bodziaki na lato mam juz zakupione :-) Gratulacje skonczonej pracy!!


larkaa co do urodzinek to juz wspomianalam ze robie kilka imprez :-)
Pierwsza bedzie dla znajomych 6 i 7 lutego (Maciek sie urodzil 16 lutego). Poniewaz mam male mieszkanie to w sobote przyjda 4osoby i w niedziele chyba 6 osob. W ten weekend zrobie jeden tort i dwa ciasta, salatki, kurczaczki a'la KFC, wedliny i co najwazniejsze zadnej wódki!!! Tylko jakies winko czerwone Kagor, albo biale Cin Cin.
Druga impreza bedzie dla rodziny z Angli(dwie szawierki, szwagier i ich syn) i nie jestem pewna kiedy im spasuje ale chyba 20 lutego(to juz bedzie impreza polaczona z imieninami Macka bo obchodzi je 24 lutego). Wtedy menu bedzie podobne ale zrobie mniej jedzenia bo tylko 4 osoby przyjda.
Trzecia impreze tez musze przyszykowac osobno dla moich tesciow :wściekła/y:dopiero 27 lutego (to juz bedzie impreza polaczona z imieninami Macka bo obchodzi je 24 lutego) dlatego ze wczesniej tesciowa bedzie w Angli i nie przyjda wczesniej :wściekła/y: Nie wiem co wtedy przygotuje ale moze zostana mi jeszcze jakies resztki z 20 lutego :-D:sorry2:
 
reklama
oj ale wy imprezy robicie. Ja tylko tort, może jakąś sałatkę, flaszkę też postawię bo niby urodziny dziecka ale będą połączone z urodzinami taty. Moja rodzina nie jest wymagająca, bo u nas na imprezach tylko ciasto i kawa:-p:-p:-p
 
Do góry