reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Zawsze milam opory co do ciuszkow z Primarka,ale zajrzalam tam ostatnio i maja naprawde super dzinsy,dresy i koszulki dla maluchow,a co najwazniejsze ceny bardzo mi odpowiadaja Kupilam mlodemu kilka rzeczy i jestem bardzo zadowolona:tak::tak::tak:Mimo to na pierwszym miejscu jest u nas h&m,zawsze wynajde tak jakas perelke:-plubimy tez gapa,tylko ich ceny czasami powalaja:dry::shocked2:
 
reklama
maltanka nimfii u mnie podobnie Ala szybciej wysrasta z tych ciuszków Early Days niż zdąży je zniszczyć więc ja sobie chwale :)
ja tez na nie nie narzekam :tak:, a cenowo sa naprawde tanie jak barszcz :-)
czasem trafi sie jakis bubel , ale to chyba jak wszedzie;-)
Kupuje tez inne marki ,ale nie tak duzo jak ED
 
Zreszta kupujac tanie ubrania licze sie z tym ze moga one byc groszej jakosci, jednak jak kupuje bodzika po 2zl za sztuke to nawet jak po tygodniu sie rozpadnie to nie bede zalowac ;-)
 
No i jakos sie przezwyczailam do bodziakow :tak: Pielucha sie trzyma na swoim miejscu, a jak jest w bluzce i spodniach to mu sie wszytsko obsówa, a potem spodnie zesikane :sorry2:

nimfii ja tak samo przyzwyczaiłam się do body, bo ładnie trzymają pieluchę i plecy nie są gołe. po domu to na bosy zakładam bluzeczkę na nóżki rajstopki i młody tak śmiga:tak: spodnie to tylko jak gdzieś wychodzimy.
 
nimfi a Maciek nie może wyglądać w domu ładnie?? Nie możesz założyć mu koszuli wizytowej po domu?? Ja już tak robię, bo się okazało, że odkładam rzeczy raz założone. Nie przebieram ładniejsze na wyjścia, gorsze po domu. Zakładam wszystko jak leci.

też ubieram wszystko jak leci bo codziennie gdzieś idziemy, więc w samym body trochę głupio :-p A jak coś jest z krótkim rękawem a ładne, to zakładam małej pod spód bodziaka z długim i jest ok, zresztą ze spodenkami mam to samo - rajstopki pod spód i gra.

macie rację, że ciuszki ED są tanie, ale ja w podobnej cenie kupuję w Asda te 'ichniejsze' George bo mają zdecydowanie fajniejsze kolory i wzory. Co do jeansów z Nexta to rzeczywiście są za sztywne. Ale powiem wam, że raz wykosztowałam się na spodnie ogrodniczki z Mark&Spencer i jestem MEGA zadowolona. Ciepłe, bo podszyte, bardzo dobrze wykonane i do tego bardzo ładne. Zresztą staram się kupować w większości ogrodniczki - najbardziej praktyczne i dłużej je nosi. To samo dotyczy sukienek , bo mają na ramiączkach dwa poziomy guziczków - i krótsza i dłuższa jest OK.
 
O tak ciuszki george z asdy tez sa bardzo fajne,a i w tesco zawsze cos znajde fajnego,bo ich ciuszki cherokee tez sa dla mnie super;-)A bodziaki od zawsze kupuje w mark&spencer,bo sa swietne gatunkowo a cena tez nie jest wygorowana Acha jeszcze przypomnialam sobie o tk maxxie,tam tez mozna znalezc ekstra ciuchy,trzeba tylko dobrze szukac;-)
 
Mnie kumpela przywozi ciuszki ED i ja nie powiem o nich złego słowa! :tak: uwielbiam bodziaki a ostatnio takie podkoszulki z długim rękawem mocno kolorowe i piorę je bardzo często i są jak nowe. a wczoraj w sosnowieckim auchan oglądałam ciuszki i powiem Wam, ze grosza nie dałabym za to, co tam mieli na wyprzedaży... te Primarkowe uważam sa o niebo lepsze!!!

ale nie po to tu weszłam...

Jak wiecie tyram przy mgr:cool2: wklejam ty link do mojej ankiety- potrzebuję babeczek po studiach- licencjat i mgr- do 30 roku życia- z dzieciami i "karierowe" takie, które "mają jeszcze czas na dziecko"

wypełnienie ankiety zajmuje do kwadransa, błagam, potrzebuje po 50 osób z każdej grupy- więc jeśli macie siostry, kuzynki, koleżanki, szefowe itp- podeślijcie im ten link!!!!
bo mam na to ze dwa tygodnie tylko:-(

Profesjonalna ankieta on-line jakiej potrzebujesz!
 
martussa szkoda, że tylko do 30 rż, bo bym z chęcią wypełniła. Mam też kilka koleżanek, które właśnie przekroczyły ten wiek rok czy 2 temu. Ale postaram się aby jakaś "małolata", którą znam wypełniła tę ankietę :tak:
 
reklama
Nimfii zwracam honor. te bodziaki po 2,5 sa super. O wiele lepszej jakosci nic te w alejce i tamte sa drozsze,nie widzialam ich wczesniej. Kupiłam dzis :)
 
Do góry