reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Ewelinko wszystkiego naj naj naj:-) i soczyste buziaczki od Matika dla forumowej cioci;-)

ja niestety w weekend nie miałam za bardzo dostępu do kompa, mąż jak usiadł w piątek wieczorem tak odszedł w niedziele w nocy:crazy::crazy: lecę na zamknięty;-) muszę poczytać co mnie ominęło;-);-) dziewczyny dzięki za zaufanie:happy:
 
reklama
Dziewczyny nie wiem czy juz pisalyscie ale... pochwalcie sie jak bedziecie spedzac Swieta? My bedziemy w rozjazdach po rodzinie i niestety Wigilie tez spedzamy w dwoch miejscach bo u teściów i u moich dziadkow... Ciekawer jak maly to zniesie :-p

My też mamy mieć podwójną wigilię :tak::tak:. Najpierw jedziemy do Limanowej do teściów, a później do mnie do Zakopca:-). Będzie trochę jeżdżenia, ale wolę to niż siedzieć cały wieczór u teściów:tak:.

Postrzałka wracaj do zdrowia !!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie wiem czy juz pisalyscie ale... pochwalcie sie jak bedziecie spedzac Swieta? My bedziemy w rozjazdach po rodzinie i niestety Wigilie tez spedzamy w dwoch miejscach bo u teściów i u moich dziadkow... Ciekawer jak maly to zniesie :-p
Ja w domciu spędzam Święta jak co roku:-) Ale w tym roku będą szczególne bo po raz pierwszy z Miłoszkiem:-)
 
dzięki hooba już teraz jest dobrze, ale antybiotyk jeszcze 4 dni.
Nasze święta też jeżdżone bo u teściów i u Nas, ale tak jak hooba napisała, lepsze to niż cała wigilia u teściów.
 
Postrzałka dużo zdrówka życzę. przestałaś karmić i zrobiło Ci się zapalenie?
a co do Oliwki to się nie wypowiem, bo nie wiem, mam nadzieję że to tylko stres związany z przeprowadzką. Będzie dobrze.

My też mamy mieć podwójną wigilię :tak::tak:. Najpierw jedziemy do Limanowej do teściów, a później do mnie do Zakopca:-).

u nas Wigilia też w rozjazdach, trochę u moich rodziców trochę u teściów.

hooba Ty mieszkałaś w Zakopcu??? ale Ci zazdroszczę, ja nie wyobrażam sobie wakacji bez wyjazdu do Zakopca. nawet z małym ju↓ż byliśmy w sierpniu:tak: szkoda tylko, że nie mogliśmy połazić po górach, ale same widoku duuużżżo mi dały:tak:;-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. mam nadzieje że chociaż trochę o mnie myślicie. ostatnio mam taki młyn że nie wiem gdzie ręce włożyć. W pracy ciągnę na trzy etaty:eek::eek: sezon chorobowy a poza tym duzo zmian w związku z nową panią dyrektor więc wszystkie zastępstwa spadają na mnie. z jednej strony bardzo się cieszę bo to dodatkowa kasa ( w ciągu dwóch tygodni zrobiłam 28 nadgodzin) a z drugiej strony brak mi czasu na cokolwiek poza tym studia co tydzień, dwa kolokwia za mną z jednego 5 a wynik drygiego będę znała za tydzień (tak się chwalę:-p) więc same rozumiecie kocioł totalny.
Chłopaki rosną zdrowo i.... szybko. Cypol ma 8 zebów i wszędzie łazi (raczkuje) za kacperkiem, Kacperek od niego ucieka, mały ryczy i tak w kółko, czasem dochodzi między nimi do małej bójki, Cypek bije na oślep jak Kacper mu czegoś nie chce dać a Kacperek mu oddaje no bo niby czemu nie?!:happy::confused2: argument o tym że jest straszy do niego nie przemawia. Poza tym Cypuś chodzi ale tylko jak się czegoś trzyma ale za to zaczął świadomie mówić mama. Czyli u nas zaczęło się zycie z dwoma chłopakmi po jednym dachem, cud m iód i orzeszki. pozdrawiam was wszystkie. bardzo tęknię buziaczkuje
 
jezyk myślimy i pozdrawiamy twoich małych urwisków:-)
A mąż znowu mnie wkurzył , bo wymyślił że święta Miłosz spędzi z nim i jego mamą. Ale z jakiej racji jak nie płaci na dziecko itd. Mam już tego dość:-(
 
Ostatnia edycja:
jeżyk no to ten piękny moment wypowiedzenia świadomie mama, na pewno Ci wynagrodził trudy związane z pracą i studiami.
Postrzałka trzymaj się kochana. A czy jak mąż znajdzie pracę myślicie o choćby wynajęciu mieszkania?
Ja widzę, że ze świętami nie odbiegamy od większości, bo Wigilia też biegana u teściowej i moich rodziców. Coś jeszcze miałam napisac i nie pamiętam :no:
Mąż w delegacji do piątku, więc ja z psem i Wercią chwilowo mieszkamy i moich rodziców. W związku z tym może mnie nie być na forum.

O właśnie miałam życzyć 100 lat Tobie Ewelinko :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry