reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

reklama
1706.gif
1679.gif
1679.gif
1679.gif

Ewelinko z okazji "nastych" ;-) urodzin spełnienia marzeń, powodzenia w zyciu, jak najmniej zakrętów, szmalu pod dostatkiem i co najważniejsze zdrówka !!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

1922.gif

od nas też
 
…………… ( …… ( ……( …… (
…………… () --- () --- () --- ()
…………… || -— || — || — ||
………… .{*~*~*~*~*~*~*}
………@@@@@@@@@@@@@
…… { ~*~*~*~****~*~*~
*~ }
… . @@@@@@@@@@@@@@@
… .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*}
…{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* }
…{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ }
…@@@@@@@@@@@@@@@
@@
……………… … )---------(
………… ____ ,-----------, ___
…… … /_______________
__\


wszystkiego najlepszego
szczęścia wyśnionego
zdrowia i radości
i dużo miłości
bądź zawsze uśmiechnięta
nawet w złych mometach
niech ci się spełnią wszystkie marzenia
a przede wszystkim najskrytsze pragnienia
życzę ja i Miłoszek Ewelinka:-)
 
Ech... dziś sidzę w domu i "się uczę" - dziadki mają oboje 2 dni wolnego i uparli się podkraść wnuczkę. Jakoś tak mi smutno bez niej od rana... nikt się po nodze nie skrabie, nie przeszkadza... cisza spokój - czekam aż wrócą bo zwariuję :rofl2::-p
 
Ewelinko ja też składam Ci spóźnione ale serdeczne życzonka z okazji urodzinek.

W dniu urodzin Twych kochana,
życzę szczęścia pod dostatkiem.
Aby troski i kłopoty,
odpłynęły gdzieś ukradkiem.
Słońce niech Ci zawsze świeci,
a na twarzy uśmiech gości.
I by nigdy Ci nie brakło - marzeń, wiary i miłości.
 
Wszystkiego co najlepsze z samego serduszka!!! Sto lat sto lat sto lat!!!

Przepraszam, ale tak się pojawiałam i znikałam, ale ta cała przeprowadzka Nas rozwaliła. Ja jestem na antybiotyku z zapaleniem piersi i zapaleniem przewodu słuchowaego. Mój M załatwia sobie sprzęt do pracy więc siedzi w necie ciągle i wisi na telefonie. Do tego z Oliwią dziwne rzeczy się dzieją i nie wiemy czy to efekt przeprowadzki, mamy nadzieję że tak i ze to przejdzie bo zrobiłą się złośliwa, rzuca się, spina się, drze się. Najgorsze są te spięcia bo aż sztywnieje i strasznie mocno zaciska piąstki i nie wiemy jak sobie z tym radzić. Do tego wszystkiego gadanie babci i w pokoju miejsce tylko żeby do niego wejść i z niego wyjść. Ogólnie psychicznie masakra więc nawet nie chciało mi się siadać do komputera także nic nie wiem co pisałyście poza tym że było tego duuuuuuuużo
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny nie wiem czy juz pisalyscie ale... pochwalcie sie jak bedziecie spedzac Swieta? My bedziemy w rozjazdach po rodzinie i niestety Wigilie tez spedzamy w dwoch miejscach bo u teściów i u moich dziadkow... Ciekawer jak maly to zniesie :-p
 
Do góry