reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Martussa ilez można przytulać? Zrobię sobie przerwe na forum. :tak:

Sraczki współczuję, chociaz wolę, zeby leciało z tej strony niż z drugiej. Patrzę na Twój suwaczek dietowy i w szoku jestem! :eek: Jak tego dokonałaś? Ja dopiero skończyłam karmic piersią i zaczynam od stycznia. To takie postanowienie nowowroczne. Jaką dietę stosowałaś?

Życzę miłego weekendu :-)

Jak to ile??!! DUŻOOOO PRZYTULAĆ!!!:-D:-D:-D

a mój suwaczk właściwie powinien zaczynać się od 72 kg po powrocie ze szpitala, ale 80 bardziej mnie motywowało...:-p diety nie ma żadnej, tylko karmiac piersia wszystko zgubiłam...poważnie.właśnie powoli się odstawiamy i dieta się dopiero zacznie.... znaczy czerwona herbata, za którą bardzo tęsknię i kruche pieczywo. i pewnie tyle będzie z diety :rofl2: a teraz już myślę o światecznych ciastach... mniam....:-p

a sraczkę też wolę;-);-)
 
reklama
A ja znowu @ :-(, już chyba 9 raz od porodu licząc. Święta mamy razem , bo kuzynka powiedziała że nie ma mowy by oddzielnie. Bo mamy taka tradycję:-)
Ale Miłosz spędzi je bez ojca.
Martussa82 ja sraczki bym nie chciała mieć:-D
Nathalie my się też nie znamy. Fajnie że masz aniołka w domu, bo ja mam diabełka.:-)
 
1706.gif
1679.gif
1679.gif
1679.gif

Ewelinko z okazji "nastych" ;-) urodzin spełnienia marzeń, powodzenia w zyciu, jak najmniej zakrętów, szmalu pod dostatkiem i co najważniejsze zdrówka !!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2:

1922.gif
 
100 LAT EWELINKO NASZA:)
cake2.gif



Wciaz nie moge wejsc na zamkniety,choc juz mam dostep:-(Sprobuje znowu jutro i moze w koncu sie uda;-)
 
reklama
Do góry