reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

ardzesh i jak film,warto obejrzec?Bo jak dla mnie dotychczsowe filmy Tarantino sa dosc dobre,ja tez podczas drastycznych scen zamykam oczy:-p:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
jeśli ktoś lubi Tarantino to Bękarty wojny z pewnością mu się spodobają. Ja jak zwykle jestem zachwycona! Pomimo, że nie lubię filmów wojennych. Ale ten jest raczej parodią wojny. Bardzo mi się podobał :)))

a co do księżyca w nowiu, to też czekam :-p chociaż książka i tak bardziej mi się będzie podobać :p na ostatnią część nie mogłam się doczekać i czytałam ją po angielsku :-p.
Elwis - owszem, czytałam te rozdziały w necie, oczami Edwarda :) a masz 13, 14 i 15 rozdział? :p bo takie też znalazłam :pPP
 
jeśli ktoś lubi Tarantino to Bękarty wojny z pewnością mu się spodobają. Ja jak zwykle jestem zachwycona! Pomimo, że nie lubię filmów wojennych. Ale ten jest raczej parodią wojny. Bardzo mi się podobał :)))

a co do księżyca w nowiu, to też czekam :-p chociaż książka i tak bardziej mi się będzie podobać :p na ostatnią część nie mogłam się doczekać i czytałam ją po angielsku :-p.
Elwis - owszem, czytałam te rozdziały w necie, oczami Edwarda :) a masz 13, 14 i 15 rozdział? :p bo takie też znalazłam :pPP

a gdzie je znalazłaś?
 
reklama
Do góry