reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

>>>>>Pogadajmy sobie -o wszytkim i o niczym<<<<<

Hej! witam wszystkie mamuśki!

Na początek dzisiejszym i nie tylko Jubilatkom stoooo laat!!! zycze mysle tego czego teraz najbardziej pragną ..zdrowych dzidków:)

Martwiące się pozdrawiam... ja staram się nie panikowac... ale wiadomo.. ten stan jakim jest ciąża ma różne odmiany.. i nastroje:) bywają podłe...

Wiecie co wczoraj robilam...:confused: zaczęłam czytac forum marcóweczek.. no bo bylam ciekawa co one teraz przezywają... ale po 3 stronach... stwiedzilam ze lutóweczki to zdrowe konie.. i wracam do Was (nas:-))... tyle mają problemów:szok: juz na samym początku te marcóweczki...

Ja mam okropniastego lenia... ajajajajaj...

Trzymajcie sie cieplutko:) i pilnujcie swoje dziddki:)
 
reklama
Witajcie jestem nowa na forum...wyszukałam je bo im ciąża starsza tym więcej pytan pojawia się w mojej głowie :zawstydzona/y: dzidziuś jest wyczekany, staraliśmy się o niego z mężem dłuższy czas i jakie było nasze zdziwienie że się w końcu udało :tak: wg. OM termin mam na 14 lutego. Wszystkie badania porobione, pierwsze USG też. Kolejna wizyta u lekarza pod koniec lipca :)
 
antar życzę Tobie żeby wszystko się ułożyło i żebyś była szczęśliwa bo to najważniejsze :)

kraf serdecznie witam :) ja jestem z Malikowa a mój ginek to Misiek się nazywa :)

Mileeenkaaa wszystkiego najlepszego :)))))

asus kochana insulina naprawdę to nic strasznego jak słuchasz zaleceń i dbasz o siebie to wtedy jest tylko troszkę uciążliwa bo trzeba pamiętać co, kiedy, ile, jak itp. Więc 3mam kciuki za edukację w tej sprawie :)

alekas serdecznie witam :) oby Ci tu dobrze z nami było :-)

A mi dzisiaj doktorek powiedział, że nie widzi przeciwskazań do wypisu ale ostatecznie zadecyduje po jutrzejszym USG. Więc jutro mam nadzieję odezwę się już z domku. 3mam kciuki lutówki :-D
 
alekas witaj wśród nas :-) spokojnej ciąży :tak: A tak swoją drogą to luty będzie chyba wyjątkowo urodzajnym miesiącem???;-);-);-)
 
Asus jak sie człowiek podzieli problemami od razu jest lepiej :)
Mitsu to być może w lutym spotkamy sie na porodówce, jeżeli wybrałaś szpital na czarnowie :)
 
alekas - witaj :> i gratulujemy!
mitsu - to trzymamy kciuki, żebyś już dzisiaj była w domu. ale miałaś już tyle usg, że musisz jakieś jedno nam wkleić!
asus - nie ty pierwsza i nie ostatnia masz insulinke. oczywiście, że lepiej żeby jej nie było, ale przecież warto ją brać. Skoro tym razem jest inaczej, to może tym razem będzie chłopak :-Da oni są urwisami, więc już jako twój lokator - może dawać ci popalić :-)

Ja już moge śmiało chodzić w spodniach ciążowych. Brzuszek mi wydeło elegancko! w swoje spodnie się już nie mieszcze :szok: guzik się nie zapnie. Nawet nie widzi dziurki :) Odwiedziłam swoją mamę i ona też jest w szoku, że mam taki brzuchol tak wcześnie. Stwierdziła, że będę ogromniasta! Ona w 5 miesiącu nie miała jeszcze brzucha! Trochę sie tego boję.. Chyba za bardzo tyję.
Moja mama jest ciut "większa" niż ja, więc na początek pożyczyłam sobie jej spodnie. Ale w tym samym dniu przyszła paczka z allegro :) Tak oto zostałam posiadaczką pierwszych spodni ciążowych. Mój pierwszy zakup :)
aha.. wczoraj z tatą jeździłam na zakupy, kupił kilka ciężkich rzeczy, więc ja co najwyżej trzymałam mu drzwi od klatki schodowej, kiedy on kursował z rzeczami z samochodu. Spotkałam kolege - sąsiada. Jak mnie zobaczył to stwierdził, że potrzebna mi pomoc w dzwiganiu :-D:-D
Zastanawiam się, czy już mi brzuch tak bardzo widać... że proponują mi pomoc w dźwiganiu, czy to miał być miły gest kolegi (ten chłopak w życiu - nigdy z niczym sam od siebie nie pomagał).
 
Życzenia dla wszystkich jubilatek spóźnione ale szczere

I o czywiście witam wszystkie nowe lutóweczki

Mnie też brzuch pobolewa mocniej niż do tej pory ale na szczęście przechodzi i nieszczęsne bóle krzyża też się odezwą ale u mnie to wiem że to przez tyłozgięcie pewnie się prostuje:-D:-D

asus no pewnie kochana że będzie dobrze nie ma w ogóle innej możliwości:tak::tak:

pozdrawiam i życzę miłego dnia a teraz uciekam bo pranie wzywa
 
Witajcie Dziewczyny, jestem co prawda z forum styczniowego, ale mam pytanko:
Mam do oddania (za darmo) 12 sztuk tabletek Duphastonu (w Warszawie) - może którejś się przyda? Lekarz kazał mi już odstawić, a zostało mi ponad pół opakowania. Na forum styczniowym żadna z nas już nie bierze, a to lekarstwo jest drogie, więc może ktoś potrzebuje? Szkoda mi wywalić...

Pozdrawiam cieplutko. :-)
 
reklama
Cześć!!!
alekas witaj na forum!!!!:-):-):-) Spokojnej ciąży życzę.
asus jesteś dzielna kobitka!!! Na pewno dasz radę. Pewnie, że insulinka nie jest czymś fajnym, ale można się przyzwyczaić i tak zorganizować wszystko, żeby nie utrudniała codziennego życia. Wiem coś o tym, bo mam w rodzinie sporo osób, które ją biorą. Będzie wszystko dobrze, nie ma innej opcji ;-);-);-)
mitsu czekamy na wieści, że już jesteś w domu i dużo dużo zdrówka, Kochana!!!
antar bardzo fajnie, że już zamieszkaliście razem. Trzymam kciukasy, by wszystko ułożyło się między Wami.:-):-):-)
Fajnego dzionka, Dziewczyny!!! Wracam do pracy, ehhh...
 
Do góry