reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

pytia pisze:
Za każdym razem, jak przeglądam ten wątek to mi się przypomina, że miałam się zapisać na wizytę, żeby zrobić cytologię i ciągle zapominam  ::) @ brak - to już 14 miesięcy, oj jak dobrze  ;D ;D ;D

dziewczynki.....wy juz kolejna cytologie po porodzie robicie czy moze pierwsza???......
 
reklama
tereskaa pisze:
pytia pisze:
Za każdym razem, jak przeglądam ten wątek to mi się przypomina, że miałam się zapisać na wizytę, żeby zrobić cytologię i ciągle zapominam  ::) @ brak - to już 14 miesięcy, oj jak dobrze  ;D ;D ;D

dziewczynki.....wy juz kolejna cytologie po porodzie robicie czy moze pierwsza???......

Ja pierwszą, gin kazała przyjść 6 miesięcy po porodzie, żeby wynik był miarodajny.
 
oj u mnie sie zbliza wizyta i cytologia dobrze ze jestescie to sobie przypomnialam musze sie zarejestrowac grrr Jakos w ciazy lubialam latac do gina a teraz jakos sie nie chce bo maluszek juz na wieszchu juz nie trzeba do niego zagladac:)
 
No i ja po wizycie, cytologi nie było bo gin stwierdził że jak miałąm robioną w styczniu + wycinek to nie trzeba - dopiero w styczniu 2007. Zaświadczenie że karmie piersia dał, zapytał o dzidziola pobadał - wsio w normie przepisał cerazette stwierdził że co 2 tygodnie przy tych prochach @ może byc - więc wszystko w normie i skasował :) Nie było tak źle :)
 
a u mnie juz @ poraz czwarty, trwa piec dni, regularny jak nigdy i NIC!!! nie boli, w ogole nic nie czuje tylko po suwaczku pamietam ze dostane!! ;D ::) a cytologie robilam w lipcu a jeszcze nie mialam czasu odbrac wynikow, jutro pojade!!
 
wybieram sie na cytologie w nastepnym tygodniu, kurcze ale ten czas leci ledwo bylam na wizycie kontrolnej po porodzie :)
 
a ja sie tak strasznie boje... że mogę być w ciąży.......... ::)

wiecie co? Ja w to po prostu nigdy nie wierzyłam, że gumka może pęknąć
teraz już wiem że może ::)
i stało się to akurat w samym środku dni płodnych

staram sie o tym nie mysleć ale co jakiś czas aż mi ciarki po plecach przechodzą...
za pare lat może tak , ale nie teraz!!!
 
reklama
Do góry