reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

Ohoho, ale stary temat odgrzewam... A posty mamyoli jakie teraz ciekawe, z perspektywy czasu :-D

Ja dziś dotarłam do swojej ginki - nie byłam chyba rok, cytologię zrobiłam z programu w czerwcu i była ok, ale postanowiłam się wreszcie wybrać.
Moja ginka po badaniu stwierdziła, że gdyby mi sama osobiście cc nie robiła i blizny nie widziała to nigdy by nie uwierzyła, że kiedykolwiek w ciąży byłam i dziecko rodziłam. Mam tam wszystko jak nastolatka :-D i podobno tylko się cieszyć, bo to zdarza się bardzo rzadko.

Poprosiłam o tabletki anty i dostałam marvelon - zobaczymy jak się będę po nim czuła. Ginka generalnie poleca spiralę dla kogoś, kto nie chce mieć już dzieci, ale mnie jakoś przerażają takie mechaniczne metody:baffled:.
 
reklama
a mi przydałaby się wizyta u ginekologa i nie mam nawet kiedy i jak iść :baffled::baffled::baffled:

po 2 tygodniach znowu dostałam miesiączkę, bardzo obfitą - nie wiem czemu??? zawsze miałam regularnie co 28 dni - ZAWSZE....

może to ze zmęczenia? nie mam kiedy spać, jem szybko i byle co (przynajmniej schudłam:-p), nie wiem...
 
ivka, "młodo" się zestarzejesz :-D:-D:-D

To tylko gratulować mężowi z nastolatką mieć do czynienia, pewnie niejeden by chciał :-D:-D:-D
 
Osinko-jesli nadal karmisz piersia -nieregularne okresy sa normalne-tak przynajmniej mowila mi moja ginka.
Ja tez ostatnio bylam u gin i zaopatrzylam sie w tabletki anty na jakies pol roku-ja biore yasminelle-i dosyc dobrze sie po nich czuje.
 
ja do gina idę w poniedziałek, jeszcze nie robiłam cytologii po porodzie:zawstydzona/y: a byłam juz na kilku wizytach, może moja ginka cos przeoczyła:confused:
co do tabletek, ja biore cilest, słyszałam o nim różne opinie, ale mi służy, przed ciążą też go brałam i bardzo sobie chwalę, chociaz ostatnio zastanawiam sie nad spiralką, ale nie jestem jeszcze zdecydowana
 
reklama
Do góry