reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u ginekologa.

dwa zdjęcia są w temacie "nasze USG" dzidzia dzisiaj szalała jak wściekła nie można było za nią nadążyć, pokazała nam peniska więc mamy Olka małego ;D tam jest zdjęcie z małym, jak narazie wszystko super dzidziuś ma 12cm i 180g (gigant ;)0
a tu wkleję jeszcze jedno

zdjecia269qt.jpg
 
reklama
a właśnie laseczki?! szczepicie się na grypę dr dzisiaj mi powiedziała że warto i że w II trymestrze można zwłaszca że idzie do nas ta cholerna ptasia :mad:
 
Nasza dzidzia rośnie sobie wspaniale, waży 260 gram, ma około 20 cm i rozwija się doskomnale (prawidłowo)

Niestety nie pokazało Nam co kryje pod brzuszkiem...dokładnie do schowało..było Nam troszkę smutno że nie chce się pochwalić ale najwidoczniej ma to być niespodzianka.
Dzidzia wygląda cudnie, macha roczkami i rusza słodko nóżkami...przeraca się w kółeczko i jest poprostu wspaniała.

Ginek powiedział ,że ze mną też jest wszystko dobrze...szyjka jest wporządku, nadżerka wygląda znacznie lepiej niż na początku.
Wiztya była niesamowita...acha serduszko też bije tak jak powinno być...jak to wspaniale usłyszeć bicie serduszka Naszego Bąbelka....
 
hey wodniczka mój chłopaczek rozkraczył się jak żaba i pokazał sprzęcik ;D jakbyś była ciekawa to jest zdjęcie w nasze usg , też dzieciak się niesamowicie wiercił i kręcił lekarka powiedziała że ruchliwy wybitnie najpierw złożył rączki jak do modlitwy potem żeby tatusiowi jego nie było smutno pokopał poboksował i potrzymał gardę bokserską, później złapał się za małego podrapał po tyłku odwrócił się i zasnął co widać na zdjęciu - typowy facet ::) ;D
 
ja mam wizytę we wtorek,jestem ciekawa czy mój aniolek okaże się nieśmiały;) hm..tylko za kim,raczej nie za mamą i tausiem :D
 
Śliczne maleństwo Agao! :)

A ja byłam u ginekologa (państwowo) w piątek i jestem załamana, bo nie zrobiła mi USG, posłuchała tylko serduszka maleństwa (ja też :)- super uczucie) i wsadziła paluchy do pochwy, żeby sprawdzić jak rozwija się macica. Dziewczyny, czy teraz też macie manualne badanie narządów rodnych?? Poza tym mam dietę bezsolną i wysokobiałkową, waga w dniu wizyty 55,5kg, czyli 6,5 na plusie, ciśnienie 85/44, tętno dzidzi 140/min.
 
Dlatego ja chodzę do ginka tylko prywatnie...zawsze mam robione USG i dzięki temu mogę co miesiąc zobaczyć moją dzidzię...niesamowite uczcie

Co do badań narządów rodnych, to też zawsze mam a dodatkowo poprzez USG dopochowe miałam teraz badaną szyjkę macicy
 
reklama
ja co wizyta mam robione usg...i mam wykonywane badanie ginekologiczne...na szczescie mój lekarz jest bardzo delikatny...usg do 4 miesiaca miałam robione dopochwowe teraz mam robione brzuszne...we wtorek ide do gin i pewnie posłuchamy serduszka...Ania78..ciesze sie ze u ciebie wszystko ok:)
 
Do góry