reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

po wizycie u gina

Justysiu- bez stresiku, na 100% to nic zlego.....a jesli tak bardzo Ciebie to martwi to wypij cole lub fante lub inna slodycz, i przekas cosik slodkiego, malenstwo jesli nie bedzie sie zywo ruszac to powinno zaczac krecic, ja mam male dziecko w sobie dlatego odczowam te ruchy tak mocno, ale jak poczytasz co inne dziewczyny napisaly to prawie kazda narzeka tak jak Ty ze malo sie rusza. To ja jestem jakas odmienna i przenosze te ciaze wieki :eek:
Wyspij sie kochana a jutro na wizycie lekarz Ciebie uspokoi, zobaczysz:tak:
 
reklama
Justynka19 - nie denerwuj się.....przeciez dzidziuś na tym etapie ciązy zachowuje sie juz jak noworodek.....spi i czuwa.....a poza tym ma naprawdę już malo miejsca!!!!
I jesli niepokoi Cię brak ruchów to jedz do szpitala na zapis KTG, przy takich wątpliwosciach powinni ci go zrobic bez żadnego "ale"!!!!!!
Podejrzewam ze nie ma powodów do niepokoju...ale to Ty jestes matką i Ty czujesz co moze sie dziac.....jak masz sie denerwowac to jedz do szpitala!!!!

Trzymam kciuki i wierze ze jest OK
 
Justynko moj Dawidek pod koniec ciazy to praktycznie tez wcale sie nie ruszal ... za to w trakcie porodu nadrobil za te wszystkie ciche dni ;-) .. napewno wszystko jest w porzadku :happy: .. czekamy na wiesci :happy:
 
My wizytkę u pani Doktor mamy jutro....kurcze zebym tylko wiedziala na którą godzinę.....:confused:
zapewne uslysze to co slysze od miesiąca:
- nisko główka
- szyjka troche skrócona
-...w kazdej chwili moze sie zacząc.....
Tylko ze tym razem wersja bedzie inna o maly szczegól: już mi nikt nie powie ze nie donosze.. HA HA HA


 
Ja pamietam jak sie martwilam ze nie donosze, mialam glupkowate przeczucie ze urodze we wrzesniu, a tu prosze pozostal mi jeden dzien i na bank bedzie przenoszona ciaza :baffled: .
Byla dzis u mnie tesciowa na kawce, jak jej powiedzialam ze jest ona jedna z tych 5% co rodza w terminie to byla w szoku(urodzila 3 dzieci wedlug ostatniej miesiaczki daty). Ona myslala ze okolo 5%to nie rodzi w terminie a reszta zawsze terminowo..... I przyznala ze te oczekiwanie to sie i jej udziela, no prosze :-D
 
reklama
dziewczyny ja wlasnie przyszlam ze szpitala, ale zaraz musze wracac spowrotem... do szpitala musialam isc bo na wizycie u gin serduszko bilo 105, i lekarz kazal odrazu do szpitala, a w szpitalu popukali sie w glowe, bo ctg bardzo dobre i teraz nie wiadomo. dzisiaj bede miala robione jeszcze raz, a jutro jakas kroplowka na wywolanie skurczy, zeby zobaczyc jak mala zareaguje...tak strasznie mi sie nie chce tam juz wracac...
trzymajcie kciuki za moja kruszynke!
 
Do góry