reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ewciu rozumiem ze sie denerwujesz, ale moze za wczesnie na nerwy, zobaczysz jutro wszystko bedzie dobrze , zwlaszcza ze macica rosni, mieciutka a szyjka zamknieta :) ... czekam jutro na relacje z USG ... trzymaj sie kochana i nie stresuj :-*

Ewcia i Ines czytalam gdzies ze wlasnie tydzien 8 i 12 to czas kiedy powinnysmy dostac @ i zdażaja sie wtedy niegroźne plamienia ... napewno tez jest tak u Was :)

Ja mam kolejna wizyte w czwartek , a od wczoraj bardziej mi dokucza podbrzusze ... mam nadzieje ze to tylko dlatego ze sie powieksza ;) .... w czwartek mam tez USG :) ... ciekawe ile malenstwo uroslo :)

OPTYMIZM dziewczeta :-*
 
reklama
Witam mamusie!!!! Trzeba zawsze byc dobrej myśli, to pomaga!!! Ja mam następną wizytę 15 marca i zobaczymy ile urosła nasza dzidzia przez te 3 tygodnie?
 
Ewcia, Ines, wszystko będzie dobrze, zobaczycie. Trzymamy za was kciuki. Mam dobre przeczucia
 
witam :) dziewczyny mam pytanie, mam wizyte u gina 13 marca, wtedy rozpocznie się u mnie 10 tydzień, czy mogę już liczyć na to, że dostanę zdjęcie mojego Maluszka?

 
Agazet  ja teraz zaczelam 8 tydzien , w czwartek mam USG i obiecane zdjecie :) wiec jesli Ty zaczynasz 10 tydzien to  jak najbardziej :)
 
Moje kochane...
Niestety nie mam dobrych wieści. Bylam na usg o 11 i niestety moj dzidzius juz niezyl od kilku dni (FHR - ).
Moj lekarz serduszka nie znalazl. Badal mnie na wszystkie strony i nic...
Juz jestem po czyszczeniu maciciy i juz nareszcie w domu. Czuje taka straszna pustke pod sercem...
Za ok tydzien beda znane wyniki co sie stalo ze plod obumarl...
Modle sie za Wasze dzieciatka i za Was aby wszystko bylo wspaniale...

Mam jeszcze jedna prosbe do Was, poniewaz chyba nie zdolam poprowadzic listy pazdziernikoweczek, to moze ktoras z Was skopiuje ja z mojego postu i wstawi do swjego na pierwszej stronie i systematycznie bedzie ja uzupelniala.

 
EWAUNIA brak mi słów. Strasznie mi przykro, bardzo, bardzo Ci współczuję!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ewciu bradzo mi przykro :( ... nie wiem nawet co powiedziec :( ... jestem z Toba kochana
 
Do góry