reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

MoniQa to ciekawe czy moja dzidzia da się sfotografować :) a kiedy Twoja gin. założyła Ci kartę czy książeczkę ciiąży? już się nie mogę doczekać poniedziałku :)

pozdrawiam

 
reklama
A ja czekam jeszcze do czwartku  ::) Dłuuugo... Dziewczyny a zaokrągla wam się coś tam na dole brzuszka? Ja jakoś nic nie widzę, czasem mi się wydaje że jest jakaś mała wypukłośc a za chwilę uważam że sobie ubzdurałam i już jej nie czuję :(
 
Ines ja też mam własnie takie samo wrażenie, że czasem tam coś mi się uwypukli, a drugim razem nic :) a tak swoją drogą to fajnie by było juz mieć choć troszkę brzusia :)

 
Agazet wczoraj wlasnie mi zalozyla karte ciazy ;)

Dziewczyny z tym brzuszkiem to ja mam tak samo jak Wy ;D ... pojawia sie i znika ;D ... a tak w ogole to podobno u mnie mozliwe ze pozniej bedzie widac ze wzgledu na tylozgiecie macicy  ::)
 
Moniqa ja też mam tyłozgięcie macicy (przez co cierpiałam okrutnie, ale po pierwszym porodzie bóle miesiączkowe minęły) i brzuszek wywaliło mi bardzo wcześnie i przy pierwszej ciąży i teraz :) więc chyba nie ma reguły
 
Chyba wszystkie mam tyłozgięcie macicy, a mój brzuszek powoli sie nie mieści w normalnych ciuszkach - ale wiem o tym tylko ja reszt nc jeszcze nie widzi
 
Ewunia, jest mi strasznie, niewyobrażlnie przykro. Jesteśmy wszystkie z Tobą, trzymaj się skarbie


Dawno mnie, nie było i przywitały mnie takie smutne wieści... Mój brzuszek wypukły jest tylko na wieczór, w dzień nic nie widać. Byłam wczoraj u gina i u mnie na szczęście wszystko w porządku. Dzidzia ma prawie 4 cm, serduszko bije, kosmówka się mocno trzyma... Boże, jak dobrze było zobaczyć zowu to serduszko, uspokoić sie... aż się popłakałam. Z ulgi i radości. Bycie w ciąży jest piękne ale czemu tyle musimy się bać?
 
No więc byłam dziś na wizycie :) i wszystko jest w porządku :) 10 tydzień, dzidzia ma 31 mm :) no i mam śliczne zdjęcia:) następna wizyta za miesiąc :)
pozdrawiam

 
Agazet no to super :) bardzo sie ciesze :) .. a jak masz zdjecie no to pochwal sie swoja dzidzią , prosimy ;) - moze zalóz nowy watek "USG" :)
 
reklama
Do góry