reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Ale wam fajnie :-) a ja ostatnie USG w 20tyg. i tyle :sick: teraz tylko spotkania z polozna (czyli mierzenie cisnienia,sluchanie czy bije serducho,test moczu papierkiem lakmusowym i tyle :sick: fajnie by bylo zeby ktos mi miedzy nogi zagladnal(nigdy nie przypuszczalam ze tak mi na tym bedzie zalezec :-D ) i powiedzial czy wszystko OK. jak tam szyjka i takie tam :dry:
Dziewczyny a czy wam mierza brzucho ale nie obwod tylko od mostka do spojenia lonowego???bo tu tak i dzis mialam 40cm i mowia ze duuzzy brzucho :szok: ale kto wie ile tam wod i jak duze lozysko :eek:
Hmmmm nie ma to jak w Polsce :tak:
 
reklama
Kallusia nie jestes sama, ja tez juz dawno nie mialam usg, tylko co tydzien musze lazic na ctg, a usg bedzie dopiero przed porodem... moja polozna tylko jakims kawalkiem drewna naslu****e malutkiej, i mowi, ze bardzo dobrze jej w brzuszku... tez bym chciala wiedziec cos wiecej, zwlaszcza ze czas plynie nieublagalnie wolno...w czwartek ide na nastepne ctg, moze wtedy doktorkowi zachce sie "pogrzebac" i powiedziec cos wiecej...
 
Justyna to masz szczescie ze wogole sie z ginem widzisz bo ja tylko z polozna albo pierwszego kontaktu :dry: a KTG nawet przy porodzie nie robia jak idzie wszystko dobrze :confused: Koszmar :wściekła/y: eeeechhh tu naprawde jest porod NATURALNY ;) DZUNGLA NORMALNIE :wściekła/y:
ale dla nich to standard :confused:
 
witajcie, jestem po wizycie, jedno z dzieci jest ułożone poprzecznie a drugie główkowo dlatego lekarz zaproponował cesarkę. Termin mam zatem na 4 października:-) ale się ciesze, teraz to już wielkie odliczanie będzie, pozdrawiam
 
Basiu to super,bo juz wiesz co i jak :tak: Ta cesarka nie jest zla:-D idziesz do gina umawiasz sie na termin,nawet date mozesz wybrac i pyk masz dzieciatko:-D pewnie ze ty masz inna sytuacje ale mowie o tych CC na zyczenie :-D
Justyna jasne ze mozesz, tu tylko ta "obsluga" lekarska tak dziwnie wyglada.Tu ciaze jako ciaze traktuje sie dopiero do 12tyg. no i jak sie nic nie dzieje to wogole gina na oczy nie ogladasz, nawet na porodzie :dry:
 
hej Mamuśki - wczoraj byłam na USG i na ogólnym badaniu. Więc Franuś już ma wagę 3300, termin mi się przyspieszył na 16 października. Ułożony jest główkowo- podłużnie, szyjka się skraca, w przyszły wtorek mam iść na KTG, a za 2 tygodnie na ostatnią wizytę:-D:-D:-D. Pan doktor powiedział, że w ciągu 2 tygodni może sie urodzić. Jak ja się cieszę. Pozdrawiamy -asia i franek
 
reklama
Do góry