reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Moniqa - to super :) a kiedy wyjezdzasz nad morze?

u nas wlasnie pada - mila odmiana :) niestety jeszcze pokoj niuni nie jest pomalowany, bo maz dostal super pilne zlecenie i siedzi przy kompie od wczoraj ... moze jutro sie uda!
 
reklama
Gufi 19stego wyjezdzamy :) juz sie doczekac nie moge ;)
u nas tez sie na deszczyk zbiera , ale jak narazie to tylko sie blyska ::)
 
MoniQo - ja właśnie jestem nad morzem i jest tu fantastycznie w ogóle nie jest ciepło , lekki wiaterek i słoneczko (pod parasolem) do tego piaseczek i ciepła w zatoce woda - gorąco polecam !!!
 
witam, byłam dzis u gina, dał mi skierowanie do szpitala, bo zaczyna mi sie szyjka rozwierać :(
ogólnie mam doła bo nie chce zostawiać Zuzi, ale jak trzeba to trzeba :(
robił mi usg - jeden chłopaczek leży główką do dołu a drugi nóżkami do dołu, ciekawe czy tak już zostanie ??
 
Basieńko nie martw się napewno będzie dobrze :-* Tatuś stanie na wysokości zadania a z Zuzi napewno też zuch dziewczynka :)
 
Basiu wszystko bedzie dobrze .. polezysz z tydzien w szpitalu, wszystko wroci do normy a rodzinka napewno da sobie rade :) .. Ty sie nie masz stresowac :)

Aga ja juz sie doczekac nie moge , kiedy tez bede byczyc sie na plazy ;) .. mam nadzieje ze pogoda sie nie schrzani ;)
 
ja jutro na 17.30 do gina sie wybieram. musze z nim pogadac, bo dopadaja mnie dolegliwosci zaawansowanej ciazy chyba :( po pierwsze dzis pierwszy raz jak sie nachodzilam, to poczulam, ze mi macica twardnieje. po drugie kluje mnie szyjka. po trzecie globulki, ktore bralam chyba nie pomogly, bo od wczoraj czuje jakies swedzenie i oglonie dyskomfort ... ale patrzac na moj suwaczek, to juz jestem prawie na finiszu!
 
Byłam wczoraj na USG
Maluszek zdrowy pokazała się w pełnej okazałości - chyba jednak córcia będzie

Gin powiedział "ja tu faceta nie widze" ;D ;D ;D

Głową w dół czyli położenie jest OK, tętno 140 czyli też w porządku i cała reszta na swoim miejscu
 
reklama
Do góry