reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Jestem po wizycie. Wszystko dobrze, szyjka ok a Maleńka rooośnie jak na drożdżach tzn. nie miałam dziś USG ale wysokość macicy i z macania brzuszka duża na 34 tygodnie :o Ja się urodziłam 18.09 i moja gin dziś powiedziała ze mogę mieć nawet prezent na urodzinki ::) :o Pytałam czy to dla Mariczki nie za wczesnie i powiedziała że nie bo jest duża i to już tak może byc... To już by było za miesiąc!!!!
 
reklama
Ines wiedzialam ze wszystko w porzadalku bedzie u Was ... buziole dla Ciebie i Twojego gigancika :-* ... a co do porodu to faktycznie, prezent bylby wspanialy ;) ... i nic sie nie stresuj ze to juz za miesiac ... bedziesz pierwsza z pazdziernikowych (wrzesniowych) mam ktora utuli swojego babelka :) ... ja odstawiam tabsy pod koniec wrzesnia i tez podobno moge w przeciagu tygodnia urodzic ::) .. nie ukrywam, ze bardzo bym sie ucieszyla ;)
 
Cześć ja też już po wizytce u gina , malutki co raz większy :D Waży 1670g ::) szyjka trzyma dobrze :D wg USG maluszek wychodzi na 30,4 tc i gin powiedział że tego będziemy się trzymać bo róznice wyszły po raz 5 , a przy pierwszym synku miałam miesiączkę i byłam w ciąży więc tutaj też mogłoby być podobnie :)
niestety okazało się że mam prawdopodobnie cukrzycę ciążową ,jeszcze raz będe musiała zrobić badanka jak się potwierdzi to niestety szpital :( :( :( :(
Ines super że u was wszystko dobrze :-*
 
Ines
36_2_25.gif
36_2_26.gif
 
Loja napewno wszystko bedzie w porzadku .. nawet jakbys musiala polezec w szpitalu ... polezysz i wrocisz do Nas :) ... trzymam kciukaski za Was .. buziaczki :-*
 
Hej Dziewczyny - muszę Wam to opisać bo takiego ignorowania klienta dawno nie widziałam :mad: :mad: :mad:

Otóż jak wam pisałam, wybierałam sie w środę do innego gina na USG, aby sprawdzic wszystko czy jest oki z moim Frankiem. Wiyta umówiona od miesiąca, pojechaliśmy, pani doktor była 1.5 godziny spóźniona (zaznaczam prywatna wizyta ), po odczekaniu kolejnej godziny (razem juz 2.5 godziny) po wejściu do gabinetu pani doktor, gdy dowiedziała się, że nie jestem jej stała pacjentką tylko jednorazowo przyszłam sie zbadać to na nas ruszyła (na mnie i męża), że to tak nie można itp. itd. Minęło jej gdy usłyszała, że chcemy USG 3d i powiedział, że takie badania odbywają się w soboty. Oki - umówiliśmy sie na sobotę czyli na wczoraj. Pojechaliśmy do miasta Poznania na określona godzine i co??? Pocałowaliśmy klamkę, nikogo nie było. Fajnie co ??? Pani doktor nazywa się Halerz - Nowakowska i przyjmuje na Palacza (pisze nazwisko bo jestem bardzo zła i chcę ostrzec inne dziewczyny przed ignorancja tej pani)

W międzyczasie w piątek miałam rutynową wizytę u mojego gina, dowiedziałam się, że maluch to 100% - owy chłop i, że ja mam anemie (śmieszne bo wyglądam jak pączek), zapisał mi dodatkową dawkę żelaza i przy badaniu stwierdziła, że wszystko jest dobrze.
Musze jedna brać antybiotyk ponieważ na udzie zrobił mi się potężny wrzód, ja sądziłam, że go zwalczę maścią ichtiolową, a jak go zobaczył lekarz to od razu przepisał mi bardzo silną dawkę antybiotyku, który może być brany w ciąży bo jak mi wytłumaczył gin. jest to pochodna penicyliny, a ona nie szkodzi dziecku. Wrzód musi być wyleczony bo może dojść do skażenia organizmu i wtedy Franek będzie biedny. Tak więc biorę ten antybiotyk, wiedze, że działa bo dziś mnie noga już nie boli.

Ufff - już skończyłam - pozdrawiam - asia
Ps. czy Wy juz też chodzicie co 2 tygodnie do gina, bo mój juz mi kazał????
 
to faktycznie wstrętna baba !!! Ja też zastanawiam się nad USG 3d ale mój gin nie robi i nie wiem decydować się czy nie??
 
reklama
Współczuję Rudykotku takich perypetii z ów panią ginekolog :mad:
A jeśli chodzi o wizyty u gina to ja też już mam co dwa tygodnie, zważywszy na moje ostatnie przygody ::)
 
Do góry