reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

po wizycie u gina

reklama
Hej :)
Towarzyszy temu tak jak pisała Gufi pieczenie i swędzenie w pochwie, u mnie gin przy każdej wizytce pobiera wymaz i bada pod mikroskopem :)
 
Kurcze martwię się czy u mnie wszystko ok :( Nie miałam ani czystości robionej ani wymazów :( Tylko cytologię. Ale fakt objawów żadnych nie mam a moja gin po zwykłym badaniu twierdzi że jest ok... Powinnam jakies badanka zrobic? Jutro mam wizytę to sie popytam...
 
Ja mialam normalne badania moczu tylko robione i tam wyszlo czy cos jest nie tak  ... a cytologie mialam tylko raz , ale na szczescie wynik II papa czy jakos tak :D

Ines zapytak swojego gin. ale pewnie gdyby cos bylo to on by zobaczyl tez przy badania dowcipnym ;)
 
No u mnie też wyszło podczas badania moczu..z objawów, to tylko większa ilość wydzielanego śłuzu (co w ciąży też normalne) dodatkowo żadnego pieczenia, swędzenia..nic.
 
A co Wam w moczu wyszło? Bakterie? Bo u mnie w pierwszym badanku tylko wyszły bakterie i moja gin powiedziala ze pewnie źle pobrałam cos no i faktycznie w kolejnych badaniach przy rubryczce bakterie mam wpisane nie wykryto a miałam już po tym gorszym wyniku 4 prawidłowe...
 
U mnie z kolei badanie moczu wyszło w porządku. Ale za to ja zauważyłam większą wydzielinę z pochwy, i była bardziej żółtawa niż biaława, oraz troszkę w te upały mnie swędziało/piekło. Gin nie robił mi wczoraj żadnych wymazów, tylko po zwykłym badaniu, i zaglądnięciu postawił diagnozę. Wymaz mam zrobić po leczeniu. Do tej pory miałam raz robiony wymaz w pierwszym trymestrze, i było wszystko wtedy oki.
 
Przepraszam Was :) Pewnie się na zapas zamartwiam a pewnie nie ma czym...  :p ::) Jutro wizyta i się zapytam no a jeśli chodzi o śluz to jest go bardzo dużo i jest taki raz białawy raz szarawy ale nie ma w ogóle zapachu... żadnego  ::) nic mnie nie swędzi i nie piecze więc pewnie nie ma powodów do zmartwień... :) A zainteresowałam się tym bo tak dużo tego śluzu... no ale to w ciązy chyba norma...
 
Ines tak w bakteriach , ale jako Inne (1) a reszta jak u dziewczyn, wieksza wydzielina sluzu ( tak jak mowisz jest wieksza w ciazy, ale ja mialam oprocz tego taką bardziej wodnista niz gesta )  i nie taka calkiem bialawa, na szczescie nic mnie nie pieklo :)
zobaczymy jak bedzie dalej ;)
nie zamartwiaj sie :)
 
reklama
Ines ja też mam strasznie dużo wydzieliny , wkładki higieniczne muszę co chwilę zmieniać pytałam się o to wczoraj gina i powiedział że w ciąży tak juz u niektórych mamuś jest ;D
 
Do góry