reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Dziewczeta, po USG wszystko wporządku!!!! :laugh: Dzidzia ślicznie rośnie, a za 4 tygodnie gin ma mi założyć kartę ciąży!!!! A poza tym to mówi mi, że jestem w 8 tygodniu, a nie w 9, tak jak wyliczone mam na suwaczku???? Nie rozumiem tego!!! ::)
 
reklama
Była dziś u nowej pani gin poleconej przez koleżankę z BB
Jestem zadowolona i to bardzo !!!
niestety USg będzie dopiero 28 i tu PaulinaAnna łącze się z Tobą w bólu czekania ...
Kartę ciąży mi już założyła i odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości

Według badania wszytsko jest w najlepszym porządku, wyniki badań dobre i to jest najważniejsze !!!!

Martwi mnie tylko jedna rzecz wyczaiła jakąś małą nadrzerkę - czego poprezdni konował nie zauważył !!!!
Co z tym zrobić zdecyduje jak będzie wynik cytologii. Miałyście coś takiego??
 
Tak,ja mam małą nadżerkę, która zobaczyła gin na pierwszej wizycie.Na razie nic nie można z tym robić..czekamy do następnej wizyty,sama jestem ciekawa co dalej.Z tego co wiem,faktycznie podczas ciązy nie można jej ani wypalać,ani zamrażać,ani inne zabiegi. Może natomast wpłynąć na częstsze stany zapalne..no i ja lekki stan zapalny mam (i cytologie tez robioną)No i na stan zapalny,ponieważ antybiotyki niewskazane..wiec tylko globlulki. 30-go kolejna wizyta..wypytam się co i jak
 
Aga , Kasia niom to koniecznie dowiedzcie sie co i jak z tą nadzerka :)

Aga a Ty jeszcze nie widzialas swojego malenstwa, to bedzie Twoje pierwsze USG??
 
Agnieszka18, przeczekamy i zobaczymy cudowne i glosne bicie serduszka...
Co do nadzerki, to ja rowniez mam, i pamietam ze lekarz powiedzial ze ciaza powinna zaleczyc a jesli nie to zaraz po porodzie (1-2 dni) jest ona wypalana, wiec nie martwmy sie na zapas.
Wszystko musi byc dobrze.
 
Byłam u gina :) W badaniu i USG wszystko super! ;D Serdusio waliło, dzidziulek skakał ślicznie :) Jesteśmy w 11 tc a 27.03 będziemy mieć USG genetyczne z przeziernościami karku itp. Teraz mam pobadać krew bo moja gin mówi żem blada ::) Niestety zdjątko dostałam miniaturkowe i nic nie widac na nim :( jest tam bicie serdusia zapisane (179 razy na minute) a dzidzius ma ok 26 mm :) Jestem bardzo szczesliwa ze wszystko ok!
 
No widzisz Ines, a tak sie martwilas ... cudownie, strasznie sie ciesze ze wszystko w porzadku, aczkolwiek caly czas wiedzialam ze wszystko jest dobrze :) ... ja mam teraz 30 wizyte i tez bede wtedy w 11 tygodniu , zobaczymy jak u mnie bedzie ... buziaki :-*
 
Ines, bardzo sie ciesze Twym szczesciem, sama widzisz ze nie trzeba bylo sie denerwowac.....
Raz jeszcze super z tak dobrych wiesci.

p.s.
a co to jest te usg genetyczne i jak sie je robi :-[
 
reklama
cze dziewczyny !

Ines - bardzo sie ciesze :),ze wszystko dobrze.

Ja rowniez bylam wczoraj u gina.Musze brac 3 razy dziennie Duphaston i wiecej lezec.To pierwsze mi sie uda,z tym 2 moze byc roznie.Wczoraj mialam lekkiego dola,ale dzisiaj juz jest si....


Pozdrawiam Was serdecznie...KaTkA
 
Do góry