reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina.

reklama
No i jestem po... Dostałam skierowanie na patologię na 28.02. Jutro mam zrobić badanie moczu i jeśli będzie białko (lekarka podejrzewa po tych obrzękach moich okrutnych) to jutro do szpitala. Z dzidzią wszystko ok, rusza się i ładne tętno dziś było.
A ja przybrałam w ciągu tygodnia 1,5kg więc coś jest nie halo.
 
Magduśka trzymaj się cieplutko!Dzidzia ok , to czas ją namówić do wyjścia ;) (żeby to było takie proste...)
Pozdrówka
 
Mi kazali się zgłosic na KTG w terminie porodu- 19,02, dziś byłam drugi raz,  a następne mam wyznaczone na poniedziałek- chyba , że do tego czasu coś się ruszy ( a mam taką nadzieję). Co do wagi mojej dzidzi to po dzisiejszych pączkach na pewno mu troche przybędzie :)
 
Podejrzewam, że wasze dzieciaczki czekały na TŁUSTY CZWARTEK, coby się pączków najeść, wiedzą, że na zewnątrz mamy im pożałują ;) ;D. Także jutro niewiadomo co sie zdarzy ;)
 
reklama
Magduska... nie przejmuj sie na zapas tym bialkiem. U mnie gin tez myslal, ze to zatrucie ciazowe. Tez mialam moment, ze wpadalo 1,5 kg. tygodniowo. Okazalo sie, ze wyniki mam lepsze niz kiedykolwiek do tej pory. Trzymam kciuki, zeby u Ciebie, tez bylo ok.

Moj uparciuch tez sie nigdzie nie wybiera. Moja biedna mama jest zameczana w pracy... Pol komendy wojewodzkiej czeka na Emilke, a ona im wszystkim gra na nosie ;-)
 
Do góry