reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina.

Ja to juz naprawde nie wiem jak to z tym liczeniem jest...Tak zazwyczaj lekarz liczy ciaze od ostatniej @, wiec u mnie wychodzi 6 tydzien, ale i tak powiedzial, ze fasolka jest mlodsza a na USG to wszystko sprawdzi :) To juz w srode :laugh:
 
reklama
Ja jeszcze muszę sobie poczekać 11 dni do wizyty, ale już widzę oczyma wyobraźni tą lekko pulsującą kropeczkę - serduszko Fasolinki. Sama nie wiem czemu, ale przyzwyczaiłam się mówić na moją małą Fasolka.
 
Izzabela ja co prawda jeszcze nie kupiłam nic ciążowego ale za to zrobiła to moja siostra, też kupiła mi prześliczną bluzeczkę. Oczywiście żeby zapełnić miejsce na brzusio to muszę jeszcze troszkę poczekać, ale zastanawia mnie to czy wejdę w nią w piersiach jak się brzusio powiększy bo juz teraz jest dobra w cycuszkach ;D ;D

A od szwagierki dostałam spodenki ciążowe, no ale w nich to zacznę dopiero chodzić tak jak już będę miał potężny brzunio bo to tak własnie na taki okres zaawansowany :D :D
 
Wydaje mi się, że moja ciąża jest starsza niż na paseczku, od kilku dni wręcz PRZEŚLADUJE mnie to wrażnie o_O... sama nie wiem skąd się bierze. Ja normalnie piersi dużych nie miałam - nosiłam miskę B75 a teraz się okazuje, że cycuszki wręcz WYLEWAJĄ mi się z miseczek. Tak więc dzis kupiłam B85 i pasuje jak ulał. Jeśli ja w drugim miesiącu tyle przybieram w biuście to obawiam się ze skończę w dziewiątym miesiącu na misce E ;D

Ja mam dużo ubrań ciążowych po mojej siostrze- jest ode mnie 10 lat starsza- to duża różnica. Ma 34 lata i trójkę dzieci. Pierwsza córa ma 14 lat, druga, narodzona w wieku 26 lat ma teraz osiem latek, a najmłodsza ma cztery. W ten sposób wychowała sobie piękne trzy urwiski i planuje jeszcze urwisa. Boi się jedynie sytuacji gdy będzie to ciąża mnoga. Ma masę ubrań ciążowych, wczoraj sprezentowała mi śliczną spódnicę z takiego 'lejącego się' materiału. W najbliższych dniach planuję wizytę kuzynki w siódmym miesiącu :-)
 
Ja dostąłam jeszcze od szwagierki super sukienkę i spódniczkę - ale to raczej nie ubranka ciążowe, po prostu dała mi je do noszenia bo się nie mieści ale dla mnie jak będę miała ciut większy brzunio będą idealne, wiec można je zaliczyć do ubrań wczesnej ciąż ;D ;D
 
Witam!! :) właśnie wróciłam od gina, najbardziej podobały mi się słowa 'gratuluję mamusiu' ;D Wszystko jest tak jak powinno, 9t.c., mam pić przynajmniej 4litry wody wysokozmineralizowanej dziennie,5 posiłków w ciągu dnia, no i oczywiście dbać o siebie, chodzić na spacery i dużo wypoczywać.Poza tym mam brać folik, a prenatal odstawić do 17t.c. Dzisiaj mi się kończy zwolnienie od internisty no i od jutra wracam do pracy, mam nadzieję, że dam radę (pracuję w markecie spożywczym). A 12 lipca idziemy z mężem na pierwsze usg ;D Jejku, jak się cieszę. Pozdrowionka ;D
 
Monia - gratuluję wrażeń. Ja jestem na urlopie dziekańskim na studiach aż do marca przyszłęgo roku - czegoś przed obroną muszę się nauczyć. Na razie powiedzieli nam, że studenci 5 roku mają się zabrać za pisanie magisterki. Ja zaczynam powoli ;D Mam już pierwsze trzy słowa. I dedykację ;D Dalekoksiężne plany. Ja 8 lipca idę na USG, gin jeszcze raz policzy mi czas do terminu - powiedział 23 ale wydaje mi się, że będzie wcześniejsze dziecko niż 23. ciekawe o ile :)
 
Ja właśnie wróciłam od gina i jestem bardzo szczęśliwa ponieważ u mojej dzidzi jest już malutkie serduszko, które bije :D Tak bardzo sie ciesze. W przyszłym tygodniu mam powtórzyć USG ponieważ teraz lekarz stwierdził, że tentno jest troszkę za wolne ale tak może być na tym etapie ciąży. A w przyszłym tygodniu ma się wszystko wyjaśnić. Natomiast na mije nudnosći raczej nic nie może mi poradzić, kazał pić dużo wody i jak będzie bardzo źle to weźmie mnie do szpitala pod kroplówki. Mam nadzieję, że jednak ten scenariusz nie wejdzie w życie. Ale kto wie ponieważ mojej fasolci nie smakują nawet zwykłe wafle. Dzidzi ma 6 tygodni i 5 dni więc musze zmienić suwaczek. Ściskam Was mocno!!
 
GRATULACJE MAMUŚKI no i DLA TATUSIÓW TEŻ SIĘ ONE NALEŻĄ ;D ;D ;D

Ale jestem szczęśliwa, energia aż mnie rozpiera :D :D :D :D
 
reklama
Ja rowniez ciesze sie ze jestescie szczesliwe i widzialyscie swoje malenstwa :)

Ja jeszcze nie widzialam :(.......
 
Do góry