reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Ja jestem po tygodniowym pobycie w szpitalu gdzie miałam robione KTG 2 razy dziennie i tak jak napisałyście normalne tętno jest w granicach 110-160. Jak się dzidziuś wierci to zazwyczaj tętno mu się znacząco podnosi, nawet do 180. Jeśli to trwa chwilę tylko podczas jego ruchów to nie jest niepokojące.
 
U mnie od początku było ok.140.... potem zaczęło sie podnosić na 150. I w sumie ginka zawsze mówiła że jest idealnie... że może nawet do 170 dojść i tez będzie w porządku.
 
Mi tlumaczyli ze 120-170 jest w porzadku, ale liczy sie na jakim kawalku sie wykres rysuje, czyli jak jest caly czas w tym polu w okolicach 140 i okresowo skacze w dol i w gore to jest idealnie. Jak bylam w szpitalu z goraczka to maly mial caly czas 180-190 to wtedy skwitowali ze jak mi tak zle to i malemu niedobrze... A tak normalnie to jak mam glownie 130-140 to malusze sobie spi, jak 150-170 to sobie fika i wszystko jest ok jak laczy sie to z ruchami.
 
Ja też melduję się po dzisiejszym KTG. Wychodzą mi jakieś nieregularne skurcze (jeden dobił nawet do 80!), w sumie to czuję że coś się dzieje od wczorajszego wieczora ale to i tak najprawdopodobniej nic nie znaczy by dziś ginka mnie zbadała i w środku NIC się nie zmieniło od chyba 3-4 tygodni - szyjka nadal 2 cm i wszystko pozamykane.
Jutro kolejne KTG więc zobaczymy...
A, ja leżę pod aparatem 20 minut, wydaje mi się że 5 czy 10 minut to za mało żeby dobrze sprawdzić czynność skurczową, bo po w tak krótkim czasie nie da się stwierdzić czy to są skurcze regularne czy takie "wyskoki" jak u mnie
 
ANTKOWA no nie jeszczew dwupaczku;-) Ja jak jutro zdaze po USG to tez bede na KTG tym razem juz w szpitalu na Inflanckiej. Moze sie zobaczymy?? :-D
 
Antkowa u mnie sytuacja dokładnie taka sama jak u ciebie i termin też mamy ten sam (prawie) Wszystko pozamykane i rozwarcie od 3 tyg na 1,5 cm
 
hej dziewczyny zycze wam szczesliwego rozwiozania,ja juz jestem po Oliverek urodzil sie 6-LIPCA wazyl 3650,57 dl,,pozdrawiam
 
reklama
Do góry