reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Asiu nie zamartwiaj sie tak bo pewnie przez to cisnienie Ci tak skacze :tak: Najwazniejsze ze Hania grzecznie siedzi w brzuszku i nie chce przyjsc wczesniej :tak::-) Bedzie dobrze :tak:
Stopi trzymaj nogi mocno zacisniete :tak: Ja bede trzymac za Was kciuki :-)
Juluszka powodzenia na wizycie i samych dobrych wiesci zycze :-) Trzymam kciukasy :tak::-):tak:
 
reklama
Dzieki dziewczyny.Lezenie nie nalezy do przyjemnych jak ma sie tyle na glowie , no ale coz jak jest konieczne... to trzeba!! I moja rada nie szalejcie juz przy remontach, porzadkach itd :-)
 
Ja też jestem po kolejnej wizycie, następna 23 czerwca i pewnie ostatnia. U mnie na szczęście wszystko ok. Szyjka zamknięta a mała kopie i jest bardzo ruchliwa. Czasem aż boli. Tylko usg nie miałam robione. Za miesiąc mam przyjść z wynikami morfologii, chociaż do tej pory były dobre. Jakby się pogorszyły wtedy dostanę żelazo ale mam nadzieję że nie będzie takiej potrzeby, wcinam szpinak i buraczki:) Pozdrowionka dla wszystkich oczekujących na lipiec i nasze kochane bobaski.
 
witam!
ja juz po wizycie

Staś leży ładnie główką w dół, wagi mi nie powiedziął, powiedziłą,ze nie bedzie kolosem, powiedziała,ze ładnie sie rozwija i proporcjonalnie rosnie, wszystko ma na miejscu a nawet te nieszczesne zwapnienia chyba sie zmniejszają, ale ze wzgledu na to,ze posiew moczu i morfolodia wyszła dobrze, to na wszelki wypadek zrobiła mi wymaz z szyjki macicy w celu ustalenia czy tam nie ma jakiejs infekcji, jak tam tez nic nie bedzie, to juz zostaje mi tylko zrobieni CRP i sprawdzic zęby... no i jak nic nie znajdą to nic nie poradzę na to,ze gdzies ta bakteria jakaś sie ukrywa i to zpowodowało zwapnienie w serduszku, pozostaje liczyć,ze sie wchlonie bez zadnego lecznie...

Podsumowując- dzidzia zdrowa, leży głową w dół, szyjka ok, morfologia i mocz ok. Mam skończyc pozostałości TARDYFERONU i brac tylko magnez, bo brzuch sie spina i za długo trzyma,to jedyne ale mojej Pani doktor...

Więc jestem zadowolona i spokojna, oby tak dalej... normalnie dziewczyny nasze kciuki trzymane chyba wszystkim pomagają, wiec trzymajjmy je mocno za wszystkie lipcówki i nie tylko

pozdrawiam i uciekam
do jutra
 
Asiu co do rozmiarow dzidzi to absolutnie sie nie przejmij mi ostatnio gin powiedzial ze moja malutka wazy za duzo bo w przeciagu 4 tyg przybrala 700g i wyslala mnie na szpital tam po badaniu okazalo sie ze dzidzka wazy prawie 200g mniej niz pow mi moj gin i ze wszystko jest ok a co do cisnienia to dziewczyny maja racje nie przejmuj sie bo jeszcze bardziej ci skoczy zobaczysz ze bedzie wszystko dobrze
 
Juluszka to super, że masz dobre nowiny:-), widać się wszystko zaczyna układać:-)
Stopi masz rację, teraz pomimo że mamy siły chyba już trzeba się oszczędzać bo tak nie wiele trzeba, żeby coś się działo, tak czytałam ostatnie posty Kasiurka i się zastanawiam czy ona się nie przepracowała bo tam miała trochę pracy związanej z gośćmi, ale wróci mam nadzieję szybko (trzymam kciuki) i pewnie się dowiemy co i jak.
 
Ostatnia edycja:
Juluszka to super ze wszystko ok z dzidkiem. juz niedluzo czasu zostalo, wiec oby do lipca...;-)
 
dzieki dziewczyny!
tez sie ciesze, musze teraz zaliczyć dentyste, interniste i okuliste to juz sa przygotowania do porodu- musza sie wpisac do książeczki ciąży, ze wszystko ok lub coś nie halo... w poniedziałek ide tez na badania krwi (CRP) i badanie elektrolitów ( bo coś magnezu nadal mam chyba strasznie malo, bo brzuch sie spina, a ostatnio w nocy nieraz skurcz złapie, a i dłonie drętwieją), ale to są badania na uspokojenie i ewentualnie w celu zwiekszenia ilosci magnezu do lykania

Ale powiem Wam,ze to druga wizyta od początku ciazy,kiedy mam tak dobry humor... najpierw była pierwsza wizyta, która potwierdziła ciążę,no i ta wczorajsza... oba tak dalej
 
hej dziewczyny co do wagi naszych maluchow zgadam siie z wami ja tez teraz bylam u lekarza to mowil ze nie jest taki duzy,,a jak poszlam do innego jest wszystko okii,,:-):-):-)najlepsze w tym ze tu czytam wasze posty i jestem w szoku jakie wy badania robicie mi lekarz takich nie robi no nie wiem do konca bo co drugi miesioc dawal na krew i mocz ale dokladnie nie wiem na co mozliwe ze te wszystkie co sa potrzebne,tak samo teraz robilam badanie i pielegniarka mowila ze mam bakkterie jakos w moczu i cos z krwia nie duze zmieny ale cos tam jest,,no ale lekarz stwierdzil ze jest dobrze zapisal tylko jakies czopki,,a juz nie bede zmienial lekarza bo to sie wogole nie oplaca,,:-:)-:)-(teraz mam wizyte 15 czerwca..
 
reklama
JULUSZKA - gratuluje udanej wizyty.MAKRO10- oj tak trzeba sie teraz oszczedzac, ja do takiej sytuacji jak teraz doprowadzialm wlasna glupota. Ze brzuszek nadal mam malenki i mi nie przeszkadza w niczym to zasuwalam przy remoncie jak przed ciaza - wszystko nosilam, skrecalam duze szafy, skakalam po drabinie i teraz mam ... bajzel w domu i lezenie ... I chyba za duzo chodzialm, bo w ciagu dnia caly czas na nogach...
 
Do góry