reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Kasiurek to super,ze wszystko ok,takie wiadomosci to my lubimy najbardziej,prawda?
Iwon a Tobie Kochana gratuluje wynikow,oby tak dalej!
 
reklama
Kasiurek dobrze ze twoje malenstwo takie dzielne i zdrowe, niech juz mamie nie robi strachu wiecej :tak:

Iwon gratuluje wyniczkow, dobra mamuska z ciebie juz teraz :-D
 
Kasiurek to super,ze wszystko ok,takie wiadomosci to my lubimy najbardziej,prawda?
Iwon a Tobie Kochana gratuluje wynikow,oby tak dalej!
ojjj :tak: :tak: :tak: :tak: chyba kazda lubi usłyszec dobre wiadomosci :)

Kasiurek dobrze ze twoje malenstwo takie dzielne i zdrowe, niech juz mamie nie robi strachu wiecej :tak:

Iwon gratuluje wyniczkow, dobra mamuska z ciebie juz teraz :-D

otoz to powiedzialam ze jak sie urodzi to mu kuper spiore za te gorżby ;] a tak na prawde to sie ciesze i to bardzo :tak:
 
Moje glukozowe wyniki pefrekcyjne, aż się zastanawiam czy nie za niskie (wypiłam dużo wody po tej glukozie i chyba sobie rozwodniłam stężenie we krwi:-p:tak:)
Na czczo 77mg/dl po 2 godzinach 63mg/dl :-D
Joł, mogę jeść dalej ciastka :-D:-D:-D:-D
 
E-mamo, mnie powiedzieli że mogę wypić najwyżej łyk wody przez te 2 godz, więc chyba rzeczywiście rozwodniłaś sobie tę glukozę... :confused:
 
no ja wypiłam i to sporo, ale to był dla mnie jedyny sposób żeby tą glukozę utrzymać w żołądku:nerd: może przesadziłam z ilością? kurcze, nikt mi nie mówił żebym nie piła:baffled:
 
Ja tam dokładnie nie wiem, jak to jest z tą glukozą, ale mi powiedziała babeczka, która krew pobierała, że przez tę godzinę po wypiciu tego okropieństwa, nie mogę nic jeść i pić :baffled:.

Gratuluję udanych wizyt :-)
 
reklama
Witajcie;) Ja dzis bylam na glukozie i humor mi sie popsuł. Okazało sie że mam cukier sporo ponad norme. Z żyły 230 a z palca 186( norma130).Czyli cukrzyca na całego:( Wczoraj sie cieszylam po wizycie u lekarki bo wszystko ok jest. Mały rosnie, jest zdrowy. Ja przytylam 3 kg:x a teraz to! Chyba nigdy nie może być za dobrze. Jutro znowu musze smarowac do swojej lekarki i okaze sie co i jak dalej.Pozdrawiam:)
 
Do góry