reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Kasiurek- super. Nie martw sie, ja tez miałam jedna komore większa w dziecinstwie a potem jakoś sie to wyrównało:)
 
reklama
Wyniki odebrane i o dziwo są super. Krew wszystko w normie. W moczu znowu jakieś drobne bakterie ale poza tym wszystko oki.
Cukier chyba tez dobry bo na czczo 90mg/dl a po 2h wynik 121,4 mg/dl. Ale nie orientuje się jaka jest norma po 2 godzinach??
 
Wyniki odebrane i o dziwo są super. Krew wszystko w normie. W moczu znowu jakieś drobne bakterie ale poza tym wszystko oki.
Cukier chyba tez dobry bo na czczo 90mg/dl a po 2h wynik 121,4 mg/dl. Ale nie orientuje się jaka jest norma po 2 godzinach??
Iwon gratulejszyn:-):-):-)
 
nie no teraz sie nie martwie juz :] ciesze sie ze mały jest zdrowy :] przeciez kazdy jest inaczej zbudowany itd :] ale ogolnie wsyztskie przpeływy wsyztsko w normie !!! mały wazy ponad poł kilo i jest tydzien starszy niz wiek ciazy :]

ciesze sie ze dzis u wsyztskich jest wsio ok :] ze wyniki w normie itd :]
 
Wyniki odebrane i o dziwo są super. Krew wszystko w normie. W moczu znowu jakieś drobne bakterie ale poza tym wszystko oki.
Cukier chyba tez dobry bo na czczo 90mg/dl a po 2h wynik 121,4 mg/dl. Ale nie orientuje się jaka jest norma po 2 godzinach??


ale fajnie!
Gratuluję Ci i sama chciałabym mieć takie same wyniki :tak:
 
A mój ukochany stwierdził, że mam takie dobre wyniki bo mi dobre geny przekazał, ha ha ha....:szok::-D:-D
Czujecie??:confused: Wszystko dzięki Niemu:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Do góry