reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
Gratuluje Wam Kochane syneczkow,a za te,ktore marza o coreczkach,trzymam mocno kciuki
pozdrawiam cieplutko
 
ja juz po dzisiejszej wizycie, córcia rosnie, wszystko w porzadku. chcialam zdjecie ale lekarz powiedzial ze sie nie da bo juz dziecko za duze i faktycznie jak mi pokazal to tylko taki kregoslup jak u dinozaura bylo widac:) mam za to zdjecie rączki:)
moja córcia waży 313.85g
 
nikolleczka Ty masz duza corcie? to co ja mam powiedziec? - pol kilo!!!! Pytalam lekarza czy to moze dlatego, ze mamusia je jak slon ale on stwierdzil, ze to nie ma najmniejszego znaczenia.
 
No gratuluję dziurek. Ale będziemy stroić Nasze gwiazdki żeby wyrywały kawalerów może z forum się skitramy jako teściowe?:-):-):-):-)
 
oli09, dosia24, AsiaJan86, iwon3004, e_mama, mamusiaM, *Alicja*, kasiakom, wszystkim Wam, Kochanym Lipcóweczkom bardzo, bardzo!!! dziękujemy (Ja i Lenka) za słowa otuchy!! Dziekuje!!!!:tak: Az mi się łezka zakręciła w oku:zawstydzona/y:. Dla mnie niezmiernie cudowną sprawa jest wasze wsparcie. Zwłaszcza jak chłop cały czas na wyjezdzie, a ja z tymi lekarskimi wiadomościami sama …
Bardzo ciesze się , że mogę tu z wami pisac, radzic się, przezywac ciąze i czytac bardzo wspierające i budujące wiadomości!!!

Wszytkie Lipcóweczki jesteście wspaniałe !! :tak:


iwon3004 – dziekuje za link- stronka nie jest mi obca J. Tam lekarz pisze, ze w przypadku jak pojawia się kłykciny jest cesarka, jak nie ma kłykcin to rodzi normalnie. Wczoraj lekarz powiedział mi ze jak będą kłykciny to wtedy spokojnie zrobia mi cesarke. Ale jak nie będzie to w szpitalu aństwowym raczej mi nie zrobia, mimo iż dziecko może zarazic się wirusem. Wg. Państwowej służby zdrowia HPV nie jest wskazaniem do cesarki…. Ale wg. nich wiele rzeczy nie jest wskazaniem do cesarki, a powinno!! Zdrówko Leki jest najwazniesze i na pewno będę o nie walczyc!! :tak:
 
reklama
Stopi co prawda do porodu jest jeszcze troszkę czasu ale Ty niestety musisz już myśleć jak on będzie przebiegał. Tak jak piszesz, zdrowie Twojej Lenki jest w tej chwili najważniejsze. Dlatego tez dowiedz się max. dużo o szpitalach w W-wie.
Żebyś mogła być spokojniejsza.
 
Do góry