reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

ja to wysoka nie jestem 165 cm w kapeluszu, ale mój M ma 190 cm:-) zobaczymy jak wzrostem wyceluje nasz potomek:-) też kupuje większość ubranek na 62 cm wychodząc z założenia że lepiej za duże niz za male:-)
 
reklama
A ja byłam malutka i chudziutka, a potem wszystko się pozmieniało ;-)

Dla Emilki miałam 2 komplety na 56, reszta n 62. W tym 56 pochodziła bardzo mało. Nie opłaca się kupować tego rozmiaru, z doświadczeni wiem.
 
AsiaJan - masz całkowitą rację !!! Naszym maleństwom udziela się nasz nastrój więc nie możemy się smucić i stresować. Tylko czasami łatwiej powiedzieć niż zrobić :baffled: Ale trzeba myśleć pozytywnie :-).

matylda, nikolleczka - Wasze dzidzie już całkiem spore :tak:. Ja co prawda mam ustawione USG z wszystkimi pomiarami na 24 lutego, ale chyba szykuje mi się wyjazd i będę musiała tę wizytę przelozyć... Ehhh. Planuję za to przed wyjazdem przejść się do innego lekarza, zeby zrobił mi USG i wypowiedział się, czy nie widzi przeciwskazań do mojego wyjazdu.

iza:) - dopisjuę Twojego Kubusia do listy :-) Gratuluję !!!
 
ja to wysoka nie jestem 165 cm w kapeluszu, ale mój M ma 190 cm:-) zobaczymy jak wzrostem wyceluje nasz potomek:-) też kupuje większość ubranek na 62 cm wychodząc z założenia że lepiej za duże niz za male:-)
U nas te same wymiary, synuś miał 56 cm i 3600g . ale bardzo szybko urósł i w sumie nawet rozmiar 62 był na chwilkę:-)!. Miałam tylko jeden komplet na 56 i może dwa razy mu ubrałam wliczając dzień wyjścia ze szpitala. Teraz wszystko kupuje na 62
 
no to daje zdjecie malucha:)
 

Załączniki

  • IMG_0001 (1)_Resized.jpg
    IMG_0001 (1)_Resized.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 44
Na talia Super zdjęcie i dzidzia chyba dość duża jak na moje oko?:-):-):-)
Jak dobrze pójdzie to większość z nas jakieś Pudzianki Junior urodzi:-):-):-):-)
 
Witam we wtorkowy poranek , siedzę jak na szpilkach bo dzisiaj mam połówkowe, ale dopiero na 15.40, jak ja wytrzymam! Heh zapisałam się do fryzjera żeby mi jakoś czas przeleciał, ale tak szczerze mówiąc obok ciekawości siedzi we mnie mały strach. Już mi wszystko jedno co będzie byle tylko było ok.:nerd:
Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam;-)
 
A mnie znowu małe kopnęło. Chyba.

Czy ja Wam pisałam, jakiego pudzianka miałam z Emilki?
Miała 55cm i 3980g. Czyli 4 kg. Czy teraz będzie jeszcze więcej :szok::rofl2::-D:-D:-D:-D
A główkę miała taką jak barki, które zwykle są mniejsze i jak urodziła się główka, to zakleszczyły się barki :baffled:
po 35cm.
 
reklama
hej ja bylam wczoraj u ginekologa badana nie bylam mialm tylko usg,moj lekarzcos sie zmienil nic nie mowil ja musialam sama ciognac go zajezyk czy malenstwo rosnie czy jest dobrze no i co jest:))no wiec moje malenstwo rosnie jest wszystko narazie w porzadku aby tkk do konca:-):-):-):-):-):-):-) noo i naa koniec powiedzial co jest w domku a ja coreczka:-):-):-):-)no to jest chlopak na 99%%:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::-):-):-):-):-)bylam taka szczesliwa az sie poplakalm jak reszta rodzinki:-):-):-):-):-):-)teaz tylko aby d przodu i ladnie rosl i przybieral:-):-):-)
 
Do góry