reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

stopi, ja tez uważam, ze najlepiej będzie, jeśli urodzisz przez CC. Im prędzej udałoby Ci się to ustalić z lekarzem, tym wcześniej będziesz spokojniejsza o córcię. Mam nadzieję, i tak jak AsiaJan, wierzę, że Ty też pokonasz tego cholernego wirusa. Jesteś pod stałą kontrolą lekarza, więc na pewno tak będzie. Kurcze.... ile jest faktycznie kobiet, które też maja to cholerstwo a o tym nie wiedzą, nic z tym nie robią :-(.
 
reklama
Stopi na pewno wszystko się dobrze skończy trzymamy kciuki i to podwójnie.

widzę, że nadal męska passa trwa, mam nadzieję, że uda mi się ja przełamać;-)

połówkowe USG będę miała jakoś na początku marca, wprawdzie robi je się między 20 a 24 tygodniem, ale najlepiej robić je w 22 - 23 tygodniu, bo wtedy lepiej widać serduszko, a przede wszystkim ono jest oglądane podczas usg połówkowego
 
Iza gratuluję:-):-):-):-) Dosiu ja od początku gadam do brzucha i w ogóle znajomym mówiłam, że to dziewczynka i mam nadzieję, że dzięki temu przyciągnęłam do siebie moją Hanusie:-):-):-)
 
iza ja również gratuluję synka.

może przełamię tę passę na chłopców i umnie bedzie dziewczynka :laugh2::rofl2::rolleyes::yes::tak:
 
reklama
Do góry