reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Dosia - Ja też jestem nadal na duphastonie!

Ja nadal nie czuję ruchów dziecka, czy to normalne? wszystkie poradniki piszą, ze to już powinno nastąpić!
 
reklama
Anyżówka nie przejmuj sie - ja tez nic nie czuje jeszcze a wiem, ze dziecko rozwija sie dobrze. To bardzo indywidualna sprawa. Tez czekam na pierwsze kopniaczki :happy:
 
Anyżówka - spokojnie jeszcze poczujesz, tak, że bedziesz chciała zeby maleństwo przestało juz tak kopac :-) Moja kolezanka nie czuła ruchow dziecka prawie do konca 5msc!!! Ale potem jak jej synek dał popalic kopniakami to miala juz ich serdecznie dosc :-)
 
Anyżówka - według lekarzy ruchy zazwyczaj zaczyna się czuć po 20 tygodniu, a jak widzę na Twoim suwaczku Ty jesteś w 19 tygodniu, więc jeszcze tydzień dwa i na pewno kopniaczki ruszą pełna parą:tak:
 
Dosia - Ja też jestem nadal na duphastonie!

Ja nadal nie czuję ruchów dziecka, czy to normalne? wszystkie poradniki piszą, ze to już powinno nastąpić!

ja tez jestem na duphastonie, dziecka nie cuzje ale moj gin powiedzial ze to moze byc rpzez to ze łozysko mam na przedniej scianie brzucha no i dodatkowo jakby nie bylo troche tłuszczu mialam jeszcze rpzed ciaza wiec to dodatkowo osłabia "czucie" kuksańców.
Za to co jakis czas gdzies mnie tam "zapkinie" w bebzuchu ale to raczej nie ruchy dzidziola
 
Kasiurku tłuszcz to tu nie ma chyba nic do znaczenia. Ja jestem gruba i mój tłuszcz się usadowił na brzuchu i kopniaki dokładnie już ponad miesiąc czuję. No ale ja mam łożysko na tylniej ścianie więc może i to ma jakieś znaczenie? Te mamusie, które nie czuję jeszcze ruchów to muszą się uzbroić w cierpliwość ale ja myślę, że na dniach już każda z nas będzie czuć swoją dzidzię i to dokładnie.
 
Ja czasmi mam wrazenie ze cos mnie kopie :happy: nie jest to zbyt czesto ale to pewnie dopiero poczatki i Maluda jeszcze mi pokaze na co ja stac :-D Tez sie martwilam ze nic nie czuje bo wedlug poradnikow to juz dawno powinnam ale po wizycie u gina sie uspokoilam. Nawet dal mi posluchac bicia serca :-) Teraz czekam na kolejna wizyte zeby znow posluchac mojego drugiego serduszka :happy::happy:
 
Kasiurku tłuszcz to tu nie ma chyba nic do znaczenia. Ja jestem gruba i mój tłuszcz się usadowił na brzuchu i kopniaki dokładnie już ponad miesiąc czuję. No ale ja mam łożysko na tylniej ścianie więc może i to ma jakieś znaczenie? Te mamusie, które nie czuję jeszcze ruchów to muszą się uzbroić w cierpliwość ale ja myślę, że na dniach już każda z nas będzie czuć swoją dzidzię i to dokładnie.

no to nawte na necie czytalam z ejak jest łozysko na przedniej scianie to moze uturdniac odczuwanie ruchów to raz a dwa ze utrudnia i nawet moze wykluczyc poród naturalny !!
 
reklama
ja czuje ruchy od tak wyrazniejsze od 2 dni. i z kazdym dniem czuje wiecej i mocniej. ale podobno lozysko tez mam na tylniej scianie...
 
Do góry