reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

izabell dobrze z dzidzia wszystko ok. a powiem Wam ze ostatnio sobie tak mysle ze ciaze zaczynalysmy podczas jesieni, teraz zima, jeszcze wiosna i w lecie rodzimy. az 4 pory roku w ciazy.
moze to glupie ale od tego siedzenia w domu czasem dziwne rzeczy mi do glowy przychodza. moj m sie smieje ze mnie ze ja juz wariuje od tego siedzenia w domu.
 
reklama
Dziewczynki ja też jestem juz po ostatniej wizycie, którą miałam w piątek. Bardzo Wam dziękuję za zaciśniete kciukasy....:tak: Wizyta wypadła pomyślnie, badania mam ok, żadnych witamin dalej nie biorę - widać mój gin preferuje podejście bez witamin uzupełniających.... Nie miałam usg bo u mnie wizyta jest oddzielnie niż usg....... ale juz sie nie mogę doczekac....

Trzymam kciuki za Wasze udane wizyty:tak:
 
Dziewczynki ja też jestem juz po ostatniej wizycie, którą miałam w piątek. Bardzo Wam dziękuję za zaciśniete kciukasy....:tak: Wizyta wypadła pomyślnie, badania mam ok, żadnych witamin dalej nie biorę - widać mój gin preferuje podejście bez witamin uzupełniających.... Nie miałam usg bo u mnie wizyta jest oddzielnie niż usg....... ale juz sie nie mogę doczekac....

Trzymam kciuki za Wasze udane wizyty:tak:

a kiedy masz usg ? ja mam wizyte jutro wiec prosze o kciukasy takie mocne !!!!
 
Calla ja równiez zadnych witamin nadal nie biore. moj lekarz stwierdzil ze skoro mam dobre wynki to nie ma takiej potrzeby. nadal folik lykam
 
Dosiu czyli nie jestem jedyna, która nie lyka witamin....:tak: ale foliku też nie biorę juz od 12-13 tyg
 
mi kazal brac wiec lykam. razem z duphastonem który równiez nadal biore. teraz 2 razy dziennie.
 
U mnie kwas foliowy był 5mg a nie jak folik 0.4mg ,właśnie jak ma Dosia, razem z Duphastonem. Teraz witaminki ale raz- dwa razy w tygodniu nie częściej.
 
Ja łykam cały zestaw- eutyrox, feminatal n, ostercal 1250, magvit b6.. Zaczynam się czuć jak lekoman;-).
 
reklama
Ja też nie łykam witamin :tak:

Folik, do 13 tyg, w międzyczasie, żelazo bo miałam lekka anemie, witaminki też były na poprawę apetytu, ale tylko tydzień :tak: ale już po kłopocie :-)

A wszystkie witaminki, mam w jedzonku, po prostu trzeba dbać o dietkę :happy:
Właśnie wcinam sałatkę ze świeżych warzyw :tak:
 
Do góry