reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

dobry jest tez sok z buraka wymieszany z sokiem z ogórka. ale nie wiem czy traci swoje wlasciwosci.
ponadto czytalam u Tombaka ze sok z czerwonych buraków nie powinno sie pic zaraz po zrobieniu. ale nie pamietam dlaczego. wybaczcie. musze sie spytac tesciowej ona cala ta ksiazke przeczytala
 
reklama
Anita gratulacje! Ja też chcę, wizyta w czwartek i ... mam nadzieję na USG

Ja też dostanę chyba żelazo, bo wyniczki krwinkowe marne, ale buraka surowego się nie chwycę. Fe!!!!!!!
 
ja też mam anemię, ale soku z buraka bym nie tknęła, więc biorę Femiferal zalecony przez ginkę

wczoraj byłam na nieplanowym usg, zupełnie przez przypadek, dzidzia waży 300 g, wszystko z nią w najlepszym porządku, no i na 90 % dziewczynka:-):-):-)
 
anita22,kasiakom i ja dołączam do gratulacji
ja za tydzień mam 3d+pelan ocena ciazy,juz sie nie moge doczekac:-)
niuta czekamy na relacje po wizycie
 
Już po uff. Wszystko w najlepszym porządku! Dzidziuś waży 470 gram i jest zdrowiutki ! Tak jak myślałam ma klejnociki miedzy nóżkami jest dość duży! Pogroził pięścią panu doktorowi ,że go podgląda heh!
 
Ja juz po badaniach, wszystko poszlo bardzo szybko, nawet nie musialam czekac.

Prawdopodobnie bedzie chlopaczek, ja tez widzialam klejnociki:-D
 
reklama
Do góry