reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Lorien ale jaki słodki ten ciezar. i te loki teraz.
Niuta trzymaj sie kochana. na pewno wszystko bedzie dobrze. kciukasy zacisniete.
 
reklama
hej ja bylam wczoraj u ginekologa badana nie bylam mialm tylko usg,moj lekarzcos sie zmienil nic nie mowil ja musialam sama ciognac go zajezyk czy malenstwo rosnie czy jest dobrze no i co jest:))no wiec moje malenstwo rosnie jest wszystko narazie w porzadku aby tkk do konca:-):-):-):-):-):-):-) noo i naa koniec powiedzial co jest w domku a ja coreczka:-):-):-):-)no to jest chlopak na 99%%:-D:-D:-D:-D:tak::tak::tak::-):-):-):-):-)bylam taka szczesliwa az sie poplakalm jak reszta rodzinki:-):-):-):-):-):-)teaz tylko aby d przodu i ladnie rosl i przybieral:-):-):-)


Super! Szczerze gratuluje. Nie ma to jak parka w domu :-)
 
noo ale coreczka troche nie zadowolona,,bo brat a tak chciala siostrzyczke ale juz chyba sie oswoila ze jest braciszek:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Anita22 gratuluje synka ;-)
niuta3 trzymam kciuki za wizytę

a ja dzis odebrałam wyniki czyli mocz morfologia, i glukoza
ale konsultacja wyników dopiero jutro ehhh
jak na moje oko mocz ok
glukoza na czczo 60 po 1h 114
a morfologia już chyba troszkę z żelazem kiepsko.
Dziewczyny co wy na poprawę morfologi pijecie sok z buraków coś tak pamietam :dry::confused: bo ja próbowałam odnaleźć w postach ale nie znalazła :baffled:
 
reklama
Sok z buraków można wymieszać z sokiem z marchwi. Skutek podobny a i na pewno bogatszy w witaminki. Z tym, że ja taki sok robię sobie sama w domku....
 
Do góry