reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Lorien GRATULCJE CHŁOPTASIA :-):-):-) i BRAWA za następną ustrzeloną PARKĘ :-):-):-)
fioletowa SUPER , że wyniczki OK :-):-):-)
dosia24 KOCHANIE WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE :-):-):-) musi być !!! Potrzymają Cię troszkę w szpitaliku , dadzą lekarstewka i będziesz jak nówka sztuka ciężarówka :-):-):-)
Ja dalej mocno rozżalona po wczorajszej GLUKOZIE ... ciekawe gdzie mi się teraz wbiją tą igłą , bo łapska mam całe w wylewach ...
Uciekam z psiakami na spacerek buziaczki :-)
 
reklama
Cholera ale mnie zatkało!:baffled: Dosiu Kochana trzymaj się dzielnie!!;-)
Asiu czarownico, wiedźmo i w ogóle czaruj jak możesz żeby nam Dorotka szybko wracała do zdrowia:happy:
 
dosia24 - ja też dołaczam sie do trzymania kciuków, żeby wszystko było dobrze!!!!!!!!!! Słuchaj sie grzecznie zalecen lekarzy i badz dzielna. My tu wszystkie wierzymy, że bedzie dobrze, wiec na pewno tak bedzie, bo nie może byc inaczej!!!!! I czekamy na Ciebie!!!!!!
 
Dosiu trzymaj się, na pewno doprowadzą Cię do porządku i wrócisz do nas szybciutko, a zawsze to lepiej być pod obserwacją. Trzymamy kciuki :tak:
 
Ja byłam właśnie wczoraj u lekarza na 3d jest na szczęście wszystko dobrze jak na razie. I będę miała synka:) Coś tych córeczek w lipcu to nie wiele. Zasłaniał się ciągle rączką ale i tak wrażenia fantastyczne:) Fajnie móc w końcu zwracać się do dzidzi z określoną płcią. Teraz pozostaje wymyślenie imienia.
 
reklama
Do góry