reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

reklama
dzięki..może skorzystam. Ja sobie ostatnio zafundowałam zwykły budyn tle że na mleku 0,5% i cukier był ok...a dzis oblizywałam sie jak moje chłopaki wcinali rybke panierowana a ja męczyłam swoją z grilla. W sumie nie była zła..tylko ta panierka:)
 
witam dziewczyny ja juz po wizycie i niestety nie mam dobrych wiesci. skrocila mi sie szyjka i jutro ide do szpitala. moj gin byl mocno zaniepokojony i stwierdzil ze woli mnie miec na obserwacji. usg mi nie zrobil, stwierdzil ze komplet badan bede miala w szpitalu....
 
Dosiu to smutne wieści od Ciebie :( ale dobrze, że będziesz pod opieką - przypilnują, żeby wszystko się unormowało. Trzymaj się dzielnie!
 
Trzymaj się Dosiu! Pewnie będziesz musiała teraz sporo leżeć. Buziaki i będziemy tutaj czekać na wieści od Was! :tak: :elvis: :elvis:
 
Dosia,też mi bardzo przykro,ale spokojnie,po badaniach w szpitalu może się okazać ze wszystko ok,głowa do góry,nie ma co się martwić na zapas !!!! Trzymam kciuki i trzymaj się !!!!
 
reklama
Do góry