reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Anika gratuluje, najwazniejsze ze zdrowe :tak:

e-mama, Antkowa i te o ktorych nie wiem bezstresowego wizytowania :-)

fioletowa mi tez jakos ostatnio nie chcialo leciec... trwalo to i trwalo zanim mi pobrala, ale ja jestem typem stresowicza wiec chyba to dobre zalozenie :-)
 
reklama
Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj :-)
e-mamo nie przejmuj sie az tak waga najwazniejsze zeby z dzidzia bylo wszystko dobrze :tak: Waga bedziemy sie martwic po porodze jak ja zbic ;-):-D
 
Fioletowa mnie żył w ogóle nie widać.:no:;-) Nawet w szpitalu nie mogli znaleźć odpowiedniej żyły do pobrania krwi. :-D Ale już tak mam od prawie zawsze.:tak:

EMamo trzymam kciuki!!!!
 
Jutro z rana usg mnie czeka wiec za wczesnie nie wpadne do Was, ale jak tylko gin zrobi mi pomiary i wroce to napisze co i jak :tak: Juz nie moge sie doczekac zeby zobaczyc jak urosla moja Maluda :tak::-)
 
reklama
Dzięki za kciuki laski :-)
Filip jest w dalszym ciągu Filipem i to dość obficie obdarzonym przez naturę rzekłabym:-p;-)
Poza tym przekręcił się i teraz sobie leży główką w dół, stąd silniej odczuwam kopniaki.
Miałam powtórne USG, ale ginka sprawdziła tylko to co było do sprawdzenia, czyli serce i nerki. Maluch jest zdrowy! Uffffffffffffffffffff:tak::tak::tak:
Z gorszych rzeczy to muszę powtórzyć tą cholerną glukozę!!!
Laborantki popełniły błąd i zmieszały krew tą pobraną na czczo i tą po wypiciu glukozy:baffled::baffled::baffled:
Ależ jestem wściekła!
Najgorsze jest to, że znowu będę musiała się przebijać do Kliniki rano, przez korki, no i teraz muszę zrobić test z 75mg glukozy, czyli czeka mnie jeszcze 2 godziny ślęczenia w poczekalni między pobraniami krwi :crazy::wściekła/y::wściekła/y:

Ja wiem że wszystko się robi dla dziecka, ale jakoś perspektywa picia tego świństwa ponownie wcale mnie nie raduje:baffled:
 
Do góry