reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Anika i ja dolaczam do gratulacji zdrowego dzidziusia!:-)
A co do plci,no coz,ja juz sie przyzwyczilam,ze w zyciu nie zawsze dostajemy to,czego chcemy,zreszta pomysl sobie,ze sa inne wazniejsze rzeczy od tego czy to chlopczyk,czy dziewczynka:-)przynajmniej ja tak mysle
 
reklama
ja się chyba na toksoplazmozę też sama skieruję - tylko szkoda, że rano mi się o tym nie przypomniało to miałabym z głowy, a tak znów trzy kłucia na jedną probówkę krwi, chyba poczekam do glukozy...
ja nie wiem co mam z tymi żyłami, najpierw ich nie widać a potem krew nie leci
miałyście tak, żeby krew nie leciała???

słuchaj a pijesz odpowiednio dużo wody przed pobraniem krwi?
Jeśli robisz badanie na czczo i nie napijesz się rano wody to po nocy krew jest gęsta i nie chce lecieć. Zawsze przed pobraniem powinno się wypić przynajmniej 0,5 l wody niegazowanej. Sprawdziłam, działa!
Stosuję na sobie i na córci:tak::tak:
 
Kurcze, dziś mam wizytę u ginki i łapię nerrrwa:zawstydzona/y:
Znowu to ważenie i mierzenie ciśnienia, brrr:zawstydzona/y::-(
 
Anika
najważniejsze że dzidziuś jest zdrowy:-)
a poza tym jeszcze nie wszystko stracone;-)

fioletowa
myślę że to może być stres, bo jakiś czas temu lekarka mi chciała sprawdzić poziom cukru z palca i nie mogła wycisnąć kropelki krwi!!!! gorzej niż z dzieckiem;-) na szczęście teraz się nie boję i jest ok

e mama
dla mnie waga i ciśnienie też są bardzo stresujące, teraz ciśnienie sprawdzam przed wizytą w domu i jak jest małe to nawet jak na wizycie skoczy to się nie przejmuję bo wiem że to stres, tylko waga mnie wkurza bo za każdym razem pokazuje więcej:dry:
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące w dniu dzisiejszym :-).

Anika
, tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze, żeby dzidzia zdrowa się urodziła, a co do płci, to i tak wszystkie na 100% przekonamy się dopiero podczas porodu :-).
 
reklama
witan z rana :-)
pogoda cudna, sloneczko swieci, tylko wieje, ale to nic, najwazniejsze ,że nie ma tej szrugi z wczoraj:-)

Anika i ja dolaczam do gratulacji zdrowego dzidziusia!:-)
A co do plci,no coz,ja juz sie przyzwyczilam,ze w zyciu nie zawsze dostajemy to,czego chcemy,zreszta pomysl sobie,ze sa inne wazniejsze rzeczy od tego czy to chlopczyk,czy dziewczynka:-)przynajmniej ja tak mysle

dołączam sie do powyzszych słów:-):tak:
 
Do góry