reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Anika gratuluję synka najważniejsze że zdrowo się rozwija. Jak chłopaki podrosną to będą mamusię rozpieszczać a no i skarpetki sami zbierać :-D
 
reklama
juluszka - nospe forte polecam. Ja mam prawie cały czas twardy brzuch jak kamien!!! i jedyne co mi pomaga to ta nospa


Dobrze , ze mnie ta glukoza na razie omija :-D:-D:-D:-D

matylda1405 - można zrobic wszystkie badania razem. Po prostu wiecej krwi Ci pobieraja. Co do kosztów , to popros lekarza o badanie na „tokso” i musi Ci dac skierowanie na bezpłatne badanie.


Czemu Wy płacicie za te badanie??? Przecież lekarz ma obowiązek dac Wam skierowania na te badania jak sobie tego zyczycie.


Anika_79 – zobaczysz , może jeszcze będzie dziewczynka J !!!!!! Mojej znajomej z pracy mówili, ze ma córke do ostatniego dnia , a urodził się chłopak!!! I była szoku!!! No i historia Beatki :tak: Wiec może jeszcze dziewuszka będzie ;-)
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/juluszka-53487.htmlCzemu Wy płacicie za te badanie??? Przecież lekarz ma obowiązek dac Wam skierowania na te badania jak sobie tego zyczycie.


Jak chodzisz na kasę to jak najbardziej Ci się należą ale niestety jak chodzisz prywatnie do ginekologa to już nie. I dlatego płacimy za wszystkie badania.
Bo choćbym teraz poprosiła lekarza rodzinnego o skierowania to mi i tak nie da - limity!!! i przepisy!!!
 
ja się chyba na toksoplazmozę też sama skieruję - tylko szkoda, że rano mi się o tym nie przypomniało to miałabym z głowy, a tak znów trzy kłucia na jedną probówkę krwi, chyba poczekam do glukozy...
ja nie wiem co mam z tymi żyłami, najpierw ich nie widać a potem krew nie leci
miałyście tak, żeby krew nie leciała???
 
fioletowa a może stres tak na Ciebie działa??? że nie masz takiego ciśnienia na obodzie. Ja nie mam problemów z żyłami chyba że trafie na niedouczonego pobieracza krwi. W zasadzie na upartego to na moich żyłkach niewidomy mógłby się uczyć pobierania:-p;-)
 
może być... dziś przede mną był dwulatek i biedny darł się od wejścia zanim mama ściągnęła z niego kurtkę, może tak to na mnie podziałało
do tej pory tylko mdlałam a dziś ani kropelki
 
witam ehhh dziewcyzny jutro mi mama krew pobiera, bo zawsze jak chodizlam do przychodni to mi taaaaaaakiego siniaka robili az sie wkurzylam i zpaytalam piguły czy moge przyjsc z krwia na tacce zgodzili sie wiec jutro mama mi w odmku pobierze, i zaniesie bo i tak idzie w tamta strone a ja na uczelni bede w tym czasie.
Mam nadzieje ze bedzie ok i z krwia i moczem
 
reklama
Do góry