reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po wizycie u gina + USG i wyniki badań

Stopi jestem z Tobą myślami. I wiem, ze będzie wszystko dobrze. Musi po prostu i wiem, że nie ma innej opcji. Spróbuj się nie denerwować i wszystko będzie dobrze:-):-):-)
 
reklama
No więc jestem i ja, juz po usg:-)
Z dzieciaczkiem wszystko w porządku, rozwija sie zdrowo - to najważniejsze:-):tak:
Poza tym jest chłopcem:tak:Mój małżon pęka z dumy....
Dziewczyny, szczególnie do tych co czekają jeszcze na swoje badanie, naprawdę warto spokojnie poczekać bo potem dostaje sie piekną nagrodę... także bądźcie dzielne kochane;-)..wiem łatwo sie mówi ale taka prawda..
 
Stopi, ja tak jak Goteczka bardzo polecam USG na Agatowej. Już od bardzo wielu osób słyszałam że oni specjalizują się właśnie w takich maleńkich serduszkach. Tam jest kilku lekarzy i chyba jedni są bardziej od tych dzieci w brzuchu a drudzy bardziej od tych już urodzonych. Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj dziewczyny z rejestracji kogo by Ci poleciła w takim przypadku.

A ja złapałam grzybka :baffled: nie wiadomo skąd. Może dolegliwości nie były jeszcze bardzo uciążliwe ale p. doktor powiedziała że bardzo dobrze że przyszłam a nie czekałam jak samo przejdzie bo mogłoby nie przejść tylko się rozwinąć na całego, a w ciąży grzybek zdarza się bardzo często. Poza tym powiedziała, że w ciąży b. dużo tego typu infekcji przechodzi się bezobjawowo, a potem kobitka przychodzi do lekarza a tam cały zwierzyniec! :szok: Dała Nystatyne ale zrobiła też wymaz na posiew - zobaczymy co mi wychodują... Trochę się martwię bo niby cytologię zawsze miałam Ok ale p. doktor nie wyglądała na zachwyconą... :-(
 
reklama
Tez tak pomyślałam, ze plemniki Y jakby jakoś bardziej inwazyjne były patrząc na te nasze statystyki haha..

dzięki dziewczyny za gratulacje;-)
 
Do góry