reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po Wczesnym Poronieniu - Kiedy Można Znowu Się Starać?

13x13, Pati.b - Dziękuję za odpowiedź, trochę mnie pocieszyłyscie, ja już niestety brałam nospę,bo ból był dokuczliwy,a w szpitalu przy silnych skurczach pani pielęgniarka która robiła ze mną wywiad przed przybyciem pani doktor jak ją prosiłam o srodki przeciw bólowe. to mi odpowiedziała: ok 2 minutes, ale potem zapomniała i się nie doczekałam tabletek ani za 2 min,ani 2 godz i wogóle. Na szczęscie mąż miał w aucie Paracetamol i zjadłam dwie tabletki bo nie byłam pewna czy mogę. Nospę brałam przed pójsciem spać, myslałam ze to dobrze,skoro się oczysciłam to skurcze niepotrzebne. To może byc powodem tego krwawienia dzis,ze wtedy przez nospę nie zdąrzyło się reszte oczyscić. Dziękuję Wam bardzo,bo nie mialam pojęcia ze nie można brać nospy.
 
reklama
Pati.b - Dzięki za lekarza polskiego już byłam w polskiej przychodni wtedy w piątek u dra Ahme.... z dublina, nie wiem czy mogę pisać,czy to nie reklama. Wczesniej nie miałam problemów,więc stwierdzilismy ze poczekamy na USG w 12 tyg. Teraz już jak się troszkę zregeneruję,to po ok. m-ca zgłoszę się do w/w dr-a, będę brać srodki farmakologiczne ,powiedział na wydłużenie cyklu owulacji,żeby łatwiej było zajsć w ciążę. Narazie jeszcze o tym ciężko mi mysleć,ale napewno tak zrobię. I na 100 % jesli uda mi się zajsć w tą ciążę to już od samiuteńkiego początku będę ją monitorować i kontrolować i odrazu zwolnienie z pracy. Żadnego stresu itp Zobaczymy jak będzie. Oczywiscie napiszę jesli mi to wszystko pomoże jakie srodki brałam itp Trzymajcie się dziewczyny, musi się udać :) Musimy tylko odpocząć psychicznie, bo narazie jestem w strasznym dołku po tym wszystkim.
 
Witajcie!
Właśnie wróciłam ze szpitala , miałam zabieg usunięcia pustego jaja płodowego? jestem ciekawa po jakim czasie mozna starac sie ponownie zajść w ciąże????:zawstydzona/y:
Ja niewiem czy to pisac ale ja miałam zabieg pustego jaja płodowego 15maja lekarz powiedział ze takie cos dwa razy sie niezdarza wiec odczekałam 3miesiące w ciąże zaszłam bardzo szybko lecz niestety lekarz sie pomylił bo takie cos zdarza sie czasem wiecej niz raz wiec wierząc mu zaszłam w ciąże ale niestety poroniłam 11wrzesnia tego roku teraz czekam na badania genetyczne i cała reszte także wszystkim które miały puste jajo proponuje badania bo poronienie ciąży wczesnej to nie jest to samo ja gdybym przeczytała że zdarza sie czasem wiecej razy takie cos to w życiu nienarażałabym się na takie cierpienie i ból bez zrobienia badan nawet jesli miałyby być one na własne moje żądanie
 
u mnie w piatek w 8 tygodniu ciazy stwierdzono puste jajo plodowe. Plamilam na brazowo. Od wczoraj plamie na czerwono...mam nadzieje, ze sie samo oczysci...

Ale stres i rozpacz na maksa :(
 
Dziewczyny głowy do góry !! Nie możemy się tak poprostu poddawać, a gdzie babska siła.
Będziemy próbować. Może teraz jeszcze za wczesnie o tym mysleć, ale za jakis czas trzeba pomalutku zacząć się starać :tak:
 
ja tez w pazdzierniku mialam lyzeczkowanie bo poronilam pusty pecherzyk ciazowy. i mam zamiar starac sie w styczniu ponownie. ale myslalam ze dwa razy nie mozna miec pustego pecherzyka a tu czytam i zaczynam sie niepokoic. jakie badania zrobic przed druga proba?
 
reklama
witam was... moja sytulaje jest dosc dziwna....
ostatni okres mialam 15.października 09
do dzis go nie dostalam
25 listopada zrobilam test : wynik pozytywny
natomiast juz 26 dostalam plamienia, tzn splynela ze mnie jedna ciemno brazowa krew.... kolo 11... pozniej juz spokoj
a dzis prawie nic
pozdrawiam
 
Do góry