reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

przesylka kosztuje okolo $30 za morska i $69 lotnicza. Na allegro sprzedaja starszy model, z malym koszykiem i niektore nawet amortyzaji na przednie kolo nie maja, te u nas byly tez wyprzedawane za okolo $150 ale juz ich nie ma.
 
reklama
Witajcie:-)
Sofik...ja myslałam ze Ty obcykana jastes:tak:
A co do bugaboo...ogladałam cameleona i jakis taki za bardzo kosmiczny jak dla mnie....srednio mi sie podobał:baffled: ale p[odobno sa superowe..Ma tu ktos taki wozeczek?
 
Nie zdzwiwilabym sie jak Pawimi ma, bo juz stracilam orientacje w jej stajni wozkow :-D:-D:-D
A wogole to witam :-)

mam mam

Roxy moze troszke jestem ale Pawimi wie wszytko :-D:-Dnasza maniaczka :blink: Wszystkiego Najlepszego dla Nadii , moj konczy dzis 10 miesiacy , rany kiedy to zlecialo... jeszcze 2 m-ce i roczek ... rany!!! :)

Beakta co u Was??
 
Ostatnia edycja:
Heja sofik :-). A Nico dopiero od dwoch tygodni zaczal chodzic :tak:, no ale moje dzieciaki to wszystkie tak pozno dosc zaczely wszystko robic. Przekrecal sie dopiero jak mial 7,5 miesiaca haha. No ale za to moja Klaudia gadala jak najeta jak miala 1,5 roku :szok:, pelnymi zdaniami. Wybieram sie do pl 9 lutego na dwa tygodnie z cala trojka sama. Szlag mnie bierze jak sobie o tym pomysle. Niby to tylko 3 godziny lotu no ale czloweik ma dosc po takiej wyprawie.
 
Nie zdzwiwilabym sie jak Pawimi ma, bo juz stracilam orientacje w jej stajni wozkow :-D:-D:-D
A wogole to witam :-)
Woooow...tez bym chciała stajnie wózków mieć:-D:-D:-D Witam:-)
mam mam

Roxy moze troszke jestem ale Pawimi wie wszytko :-D:-Dnasza maniaczka :blink: Wszystkiego Najlepszego dla Nadii , moj konczy dzis 10 miesiacy , rany kiedy to zlecialo... jeszcze 2 m-ce i roczek ... rany!!! :)

Beakta co u Was??
Sofik....Dziękuje:-) Wszystkiego Dobrego dla Filipka:tak::-) Ten czas leci niesamowicie szybko:szok: Ja sobie właśnie przypominam co się działo o tej porze 8 miechów temu:-D:tak: Fajnie było i w miare bezboleśnie...moge powtarzać:-D:-D:-D
 
reklama
Roxy Moj w nocy sie rodził, wiec fajnie mialam... ale bolalo jak cholera bo bez znieczulenia ale szybko poszlo 1,5 h
A Sofik rodzilam 10h ale nic nie czułam

Beakta wiesz ja lecialam sama z dwojka, Fi zaczoł raczkowac i mialam dosc bo ciagle był aktywny i stawał mi w samolocie... A Sofijka cała droge pytala " dlugo jeszcze" normalnie oszalec mozna bylo:dry:

Ja dopiero do PL pojade chyba w wakcje, bo mala do przedszkola chodzi a potem od wrzesnia prawdopo do szkoly...

Kurde co jestem na tym watku :-D:-D chce nowy wozek...hehehehe
 
Do góry