reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

kiya przy trzecim dziecku to juz nie bedziesz krostek na tylku zauwazac :-)

silkowa nie czaj sie tylko dawaj tu posta haha poprawka - wlasnie widze dala :-)
ewelynka jak upojna noc??? czy to ten kinowy randkowicz chetny na blizsze relacje czy ktos inny? co ty taka tajemnicza i tak cie tu rozszyfrujemy haha...jak widzisz nic sie przed nami nie da ukryc...:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
mam wiadomosc od silek "Pati przepros babeczki ale juz spadam nie popisze bo mąz wzywa juhuuuuuuuuuuuuu:-D"....

ewelynka ty jeszcze biedactwem go nazywasz???? a niech sie meczy cholera jedna :-)
 
chwilowo was podczytuję :-D
Ewylynka jak tam na kinowej nocy było co?
Nina u nas trwa ten problem prawie 2 lata, leków żadnych nie bierzemy mój byczek waży tyle co twój a ma prawie 3 lata:szok:, Aniam posiew robiłam kilka, jak nie kilkanaście razy, za tydzień jedziemy na oddział, może tam coś wymyślą - mam już dosyć. Dziś na wizycie u pediatry padło nawet słowo mukowiscydoza - nie przyjmuję nawet tego do wiadomości, od czytania o tej chorobie robi mi się słabo .....
Pawimi widzę, że u was problem z przedszkolami jak chyba wszędzie niestety :crazy:, obyś coś znalazła blisko kochana.
Mój Julek jutro do przedszkola na Mikołaja idzie :tak:
 
reklama
Pawimi ale nie czaje, mi chodziło o Anik że biedna jest a Ty pomyślałaś o tym kolesiu?? nie, nie, nic w tym rodzaju:-p
Iza a w kinie bardzo fajnie, towarzystwo hmm miłe:tak: a i filmy śmieszne i o dziwo nie zmrużyłam oka przez całą noc! W domu wylądowałam po 5:-)
 
Do góry