reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
ja mysle ze moje kochane irolki i nie tylko beda w koncu mialy co poczytac przy porannej kawie :-) moze ich to zmobilizuje w koncu to zwiekszonej aktywnosci haha
 
anik jest watek o robieniu suwaczkow, no jak ci mam pomoc? przeciez nie zrobie suwaczka za ciebie???? kiya wez jej podrzuc namiar bo ja nie pamietam gdzie to jest....a ty chyba ostatnia z nas robilas.
 
nie chcesz wiedziec jak moja malenka psinka chrapie :szok: czasem go slychac przez trzy pietra buahahaha


moge sie tylko domyslec,pamietam jak mialam mojego boksera bolsa TEN TO MIAL CHRAP ........ oszalec mozna!@!!!

mj nadal okleja samochód na dworze i w pizgawicy , biedny chłop .
Moze i patol ale mnie uwielbiasz Oleńko droga prawda?
jaki samochód,czym okleja????tasmą klejącą????

pizgawica to bedzie u nas jutro, ma byc sniezyca 10 inczy sniegu (same se przeliczcie ale to bardzo duzo) potem na to ma popadac deszczyk a pojutrze mrozik 20 stopni, sama radosc! ciekawe jak ja wyjade z garazu......
spytaj krzakowej,ona zna odpowiedzi na wszytskie pytanmia

A co Wy tak sobie słodzicie? Przecież to nie jest Oleńka tylko zboczek haha

a ty niemialas isc spac hahahaha
a juz tam zboczek ,,,,,
 
reklama
Do góry