reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
No tak na chwile znikam a te się juz umawiają :-)
a kto ci kazal znikac pindulino jedna? ale sie dziewczyny zdziwia jak rano irlandia im slepia obudzi a tu tyle napisane :tak:
moze w koncu wyleza z tego snu zimowego i dolacza do nas??? Dawniej tak codziennie pisalysmy i cos sie laskom stalo ze musialam po posilki specjalne wzywac :zawstydzona/y:


olcia - skarbie moj ja tez, tylko moze nie wspominaj o wódzie przy mnie dzisiaj bo ci tu takim pawianem odwale ze az do warszawki doleci:-D
 
Ostatnia edycja:
oki moje guru :)
hahahah
wiec umawiamy sie soczek buhahahaha
a jak dojdziesz do siebie to bedzie ostro SIOSTRO HAHAHAH

KIYA a gdzie żes polazla,łachudro jedna?????
a potem preternsje ze sie uamwiaja itd :shocked2:
tylko poczuła alkohol i odrazu przybyła hahahha
 
reklama
jadłam babulice wstrętne
aniku jestem i ja też , pić moge tylko nie wszystkie rodzaje wódy Bols odpada po nim choruje jak dzika
 
Do góry