reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

to ja moge swoje wpisac :-D
1. I'coo Pluto
2. Silver Cross Dazzle
3. Peg Perego Aria
4. Bugaboo Bee

Goska - ty pisz albo maz jak juz cie do szpitala dostarcza i prosze na biezaco info podawac. Pij ten olej, przyspieszy akcje :-D za 5-6 godzin bedzie maly jak skurcze sa.
 
reklama
gie-oska moze urodzisz jeszcze dzis w Urodziny Sofik :-) trzymaj sie kochana i szybkiego i bezbolesnego porodu... juz niedlugo bedziesz wozic kacperka w swoim buzzzie:-D
 
Slyszalyscie cos moze o Bebe Confort STREETY ???

Moja kuzynka ma dwa bebe conforty ale za cholere nie wiem jakie ale bardzo jest zadowolona z wózeczków

Dzien Dobry wszystkim jaka tu cisza!
Ja jeszcze nie zdecydowalam sie na wozek jaki chce a o porady widze kogo mam prosic ;) chcialabym kupic juz taki 3 w jednym czyli spacerowka, gleboki i nosidelko. Jeszcze sie zastanawiam czy jest sens kupywac w grudniu. Przeciez jak urodze w zimie to nie bede odrazu latac na spacerki z takim malutkim brzdacem. Wczoraj bylam u mojej 17miesiecznej chrzesnicy i jest taka pocieszna poprostu szok, jak przyjechalam wtulila sie w moje ramione i tak siedziala z dobre 15min nie puszczala ani na sekunde az sie poplakalam jakie to wspaniale uczucie, tym bardziej ze nie widzialam jej ponad dwa miesiace. Inez moja chcrzesnica ma malutkiego 7 miesiecznego braciszka Marcinka ktorym zajmuje sie wspaniale tylko zaplacze leci kolysze daje smoczka tak madra dziewczynka z niej, troszczy sie o niego daje buziaki. Cudowne ma dzieci moj brat az serce sie kroilo na widok takich szkrabow, a dziadkowie to warjuja przy nich :) cos wspanialego miec dzieci wnuki widzi sie sens zycia. I jeszcze moj tato dodal ze przypomina sobie mnie jak patrzy na Inez ze jestem bardzo podobna do niej z wygladu i charakterku jaki mialam. Zaraz sie poplacze, jakas ciepla klucha jestem w tej ciazy. Zycze milej niedzieli

Jak urodzisz w zime to za tydzień na spacerek a po co siedziec w domku:tak:

to moze kup sobie jakas parasolke ...albo arie z peg perego na zakupy (polecam!)a mutsy na hardcorowe spacerki? ja bym tak zrobila na twoim miejscu.

Jest tez mutsy transporter dużo lżejszy od normalnych mutsy

Kazimiera kazda cos poleca to i ja polece.heh A ja polecam jane slalom, o!Fajny,super sie prowadzi,jesli chcesz zregygnowac z gondolki mozesz kupic go z wersja foteilika rozkladajacego sie plasko.Jeden minus tego wozka ze po zlozeniu jest dosyc duzy,ale no do mojej kaguny miesci sie spokojnie.


Buzza co prawda tez mam ale wiem ze jane bede uzywac czesto napewno przy nastepnym dziecku.

Moja kolezanka ma jane nomada i jest bardzo zadowolona , no i jak na wózek 3w1 jest strasznie lekki i ma bardzo dużą spacerówkę .
Mi się ostatnio jeszcze bardzo podoba cancord w sumie stelaż bardzo podobny do nomada , piękny wózek
Wózek Concord FUSiON 2009 LIMUZYNA New collection (815334628) - Aukcje internetowe Allegro


baby moje chyba cos sie u mnie zaczyna dziac..znaczy skurcze sie pojawily..chyba od tego zdenerwowania ze jutro mam isc do szpitala..tylko ze ja chyba jeszcze dzis pojade:-)co mnie cieszy ze sie zaczelo samoistnie:-)takze babeczki kochane 3majcie za nas kciuki:-)Pawimi zostanie powiadomiona jak juz Kacperek sie urodzi:-)a Wy sobie dyskutujcie o wozeczkach i myslcie o nas:-)Odmeldowuje sie na pare dni:-)buziaki aha olejka jeszcze nie pilam i nie wiem czy wypije skoro skurcze sa??

Trzymam kciuki oby szybko poszlo
 
reklama
Czytam że koleżankę ruszyło kciukasy zaciśnięte.:-)
U nas od 2 dni masakra idą zęby i całe dnie ryku i "tam gdzie mama tam i ja", nawet do kibla muszę go zabierać , bo inaczej ryczy. nich to wreszcie minie
 
Do góry