reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plotki wozkowo-kolezenskie i nie tylko....zapraszam sofik, gastone, gieo-ska i inne:)

reklama
Czytam że koleżankę ruszyło kciukasy zaciśnięte.:-)
U nas od 2 dni masakra idą zęby i całe dnie ryku i "tam gdzie mama tam i ja", nawet do kibla muszę go zabierać , bo inaczej ryczy. nich to wreszcie minie
obawiam sie ze jeszcze chwilka minie zanim Oskarkowi wyrosna zabki:-D

maz Goski ma fajny opis na GG "pojechalem zostac ojcem :)))<offline>"
no to teraz juz nie zarty :-) TRZYMAMY KCIUKI!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja chyba z perspaktywy czasu też bym poleciła jane :tak:
Dziś byliśmy na spacerku w parku - jak mi się ten mój wózio podoba. Przy nastepnym dziecku dokupię poprostu gondolkę capazo i bedzie wsio :)

Ja mam gondolke pozyczona od kolezanki,a wozek mam uzywany moze z 10 razy wiec noweczka.Ale napeewno bede go uzywac czescej na spacery niz buzza.Ale tak czy siak do buzza kupie kolka terenowe,bo moj maz bardzolubi buzza hiih
Pawimi moze za jakis czas ty bedziesz chciala sie pozbyc kolek?:cool: to odkupie:cool:

Gie-soka moze juz uroodzila?Jejej wszedzie na kazdym watku tak emocjonujaco sie zrobilo..
 
wiadomosc od Kuby (meza GOSKI)

1:05, 4100 i 57cm :) 10pkt, wszystko ok


16.11 1:05
:-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
a tutaj wiadomosc ktora Gosia wyslala do listopadowek...troche bardziej konkretna widze niz ta mezowska :-)

"o 1:05 urodził się nasz synek! 4100g i 57cm! jest prześliczny! o 23 byliśmy w szpitalu z rozwarciem na 7cm! ja jestem bardzo osłabiona dużo krwi straciłam bo łożysko nie chciało wyjść. Pozdrów e-ciotki! Buziaki"
 
reklama
wielkie gratulacje dla Goski !!! :-D:-D:-D
ale dzieciaczek duzy sie urodził:szok::szok::szok:prawie taki jak mój mały, wszystkie tu jak na szpilkach siedzimy czekajac na tą wiadomość, duzo zdrówka dla mamusi i jej maleństwa!!!
 
Do góry